شرکت راه‌آهن ج. ا. ا.
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۷
متن  گزارش تصويری
◄ گزارش تصویری نشست خبری مدیرعامل شرکت راه‌آهن
تین‌نیوز| محسن پورسیدآقایی، مدیرعامل شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران امروز یکشنبه (۵ اردیبهشت‌ماه) در نشست مطبوعاتی با خبرنگاران، گزارشی از عملکرد شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران ارائه کرد.

به گزارش خبرنگار تین‌نیوز، مدیرعامل شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران از بهره‌برداری ۲۵۰ کیلومتر خطوط دوم در سال ۹۴ خبر داد و گفت: سال گذشته راه‌آهن ایران در بخش ترانزیت ریلی رشد ۹۷درصدی داشت و حمل بار ترانزیتی از ۷۲۷ هزارتن در سال ۹۳ به یک میلیون و ۴۳۷هزارتن در سال ۹۴ رسید.


پورسیدآقایی با اینکه راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران در سال گذشته سه وظیفه اصلی خود را در بخش جابه‌جایی بار، جابه‌جایی مسافر و توسعه ایمنی در شبکه ریلی به خوبی انجام داده است، گفت: مابقی موضوعات که در سال گذشته اجرایی شد ازجمله مباحث زیرساختی، توسعه ناوگان و سیگنالینگ به سه هدف اصلی راه‌آهن یعنی جابه‌جایی بهتر بار، بیشتر مسافر و رعایت ایمنی در بخش حمل‌ونقل ریلی منتهی شده است. 
پایگاه خبری وزارت راه گزارش تصویری این نشست را منتشر کرده که منتخبی از اینجا منتشر شده است.
کد خبر : 86429
ارسال نظر

نظرسنجی
آيا از اطلاعات مركز مديريت راههاي كشور www.141.ir در هنگام سفر استفاده مي كنيد؟
 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English