سازمان بنادر و دریانوردی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۲۱
متن  گفتگو
◄ رشد تجارت ایران شگفت‌انگیز است
تین‌نیوز| یکی از مدیران شرکت زیمنس گفت: شتاب رشد تجارت در ایران شگفت‌انگیز است.

به گزارش خبرنگار تین‌نیوز، فالکو هورش در گفتگو با تین‌نیوز و درباره تجربه حضور در نمایشگاه لجستیک در چهاردهمین کنفرانس بین‌المللی حمل‌ونقل خاورمیانه گفت: این کنفرانس برای اولین بار است که در ایران برگزار شده و ما به عنوان شرکت زیمنس که در دوره‌های متعددی در این کنفرانس و همایش حضور داشته‌ایم از این موضوع بسیار خوشحال هستیم.
 
او افزود: ما از اینکه به ایران آمده‌ایم بسیار خوشحال هستیم. ظرفیتی که مشتریان ایرانی به عنوان بخشی از توسعه اقتصاد آینده ایران و توسعه ایران دارند، برای هر شرکتی قابل توجه است.

هورش ضمن اشاره به فرصت‌هایی که در این نمایشگاه وجود دارد گفت: ما در اینجا با مشتیران زیادی آشنا شدیم و می‌توانیم با مشتریان صحبت کنیم. این یک فرصت برای ماست. ایران به دلیل شتابی که در اقتصاد و صنعت گرفته است و به دلیل نیازهایی که دارد فرصت خوبی برای ماست و البته ما هم به عنوان شرکت زیمنس می‌توانیم خدمات مناسبی به ایران اراده کنیم.

او با اشاره به اینکه شرکت زیمنس سابقه درخشانی در صنعت لجستیک دارد تاکید کرد: ما در بخش لجستیک سابقه خوبی داریم و از اینکه مشتریان ایران با ما ارتباط برقرار می‌کنند و با ما وارد مذاکره می‌شوند بسیار خوشحال هستیم. زیمنس در لجستیک یک نام معتبر است که می‌تواند برای همه بخش‌های لجستیکی مفید باشد.

هورش اضافه کرد: ما در اینجا پیشنهادهایی هم ارائه می‌کنیم که در اغلب موارد امیدوار هستیم منجر به عقد قرارداد شود و جایگاه زیمنس را در ایران و در آینده ارتقا بدهد.

او درباره حضور این شرکت در ایران نیز گفت : زیمنس به طور مستقیم در بنادر فعال نیست. بلکه ارائه مشاوره و تسهیلات لجستیکی برای شرکت‌های حاضر در بنادر کار ماست و بنابراین ما بسیار خوشحال هستیم که با این شرکت‌ها کار می‌کنیم و می‌توانیم در بنادر مفید باشیم.

فالکو هورش ضمن اشاره به لغو تحریم‌ها تصریح کرد: قطعا آن تحریم‌ها علی‌رغم میل همه تجارت را متوقف کرده بود و باعث شد تا همه ضرر کنند. خوشبختانه وقتی تحریم‌ها رفع شد زیمنس بلافاصله فعالیتش را در ایران آغاز کرد. این فعالیت در همه بخش‌هاست و زیمنس با استفاده آخرین دستاوردهای تکنولوژیک و تجربه خود امیدوار است بتواند تاثیری مثبت و سودآور برای خود و ایران داشته باشد.
 
کد خبر : 118564
ارسال نظر

نظرسنجی
براي كاهش سوانح رانندگي در سفرهاي نوروزي چه بايد كرد ؟
 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English