سازمان هواپیمایی کشوری
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۱۴
متن  گفتگو
◄ عابدزاده: حضورم در «هما» را تکذیب می‌کنم
تین‌نیوز| رئیس سازمان هواپیمایی کشوری، شایعات اخیر در خصوص جابه‌جایی مدیران صنعت هوایی و حضور وی به عنوان مدیرعامل شرکت «هما» را تکذیب کرد.

به گزارش خبرنگار تین‌نیوز، چند روز گذشته خبرهایی در برخی از شبکه‌های مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه علی عابدزاده رئیس سازمان هواپیمایی کشوری قرار است در صندلی صدارت شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما)، بنشیند.

در همین راستا عنوان شد؛ فرهاد پرورش مديرعامل «هما» به دليل انتصاب به عنوان نماينده دائمى ايران در سازمان جهانى هواپيمايى كشورى در كانادا حضور پیدا خواهد کرد و علی عابدزاده جایگزین وی خواهد شد که خبرنگار حوزه هوایی تین‌نیوز برای پیگیری این مساله در گفت‌وگو با رئیس سازمان هواپیمایی کشوری جویای این موضوع شد.

عابدزاده ضمن رد این ادعا گفت: این موضوع به هیچ عنوان صحت ندارد.

وی ابراز کرد: این موضوع تنها شایعه است که در بین برخی از مردم و شبکه‌های مجازی دست به دست شده است.
کد خبر : 118965
برچسب ها : رئیس سازمان هواپیمایی کشوری، تکذیب خبر، شرکت هما
ارسال نظر

۱۳۹۵/۱۱/۱۳ پاسخ
اين شايعه ممكن است به نوعي از سوي مريدان ايشان كليد خورده باشد براي تصاحب اين پست و يا حداقل افزايش جايگاه ايشان در اين صنعت متاسفانه رسانه ها هم به اين شايعات دامن مي زنند در گروه متخصصين كه اين شايعه آغاز شد همه همراهي كردند جز يك شير مرد كه جلوي آنان را گرفت درود بر شرف و مردانگيش
Irani@gmail.com ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ پاسخ
آیا اصلا فرقی میکند چه کسی کجا باشد ؟ حلقه بسته مدیران هوانوردی کشور هرگز فرد {...} یا جدیدی را برنمی تابد ، همان همیشگی ها همیشه هستند و وضع هم همین هست که می بینید ،هیچ امیدی به پیشرفت وتغییر بنیادین اصلا وجود ندارد۰مدیران موجود چه گلی بر سر صنعت زده اند؟کارنامه مملو از نمرات ده به پایین است عزیزان !!!!!!!
 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English