سازمان هواپیمایی کشوری
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۱۹
متن  گفتگو
◄ صدور مجوز تاسیس ایرلاین مشروط به خرید هواپیماست
تین‌نیوز| رئیس سازمان هواپیمایی کشوری مجوز صدور تاسیس 7 ایرلاین جدید را مشروط به خرید هواپیما عنوان کرد.

علی عابدزاده در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه هوایی تین‌نیوز در خصوص اقدامات صورت گرفته توسط سازمان هواپیمایی کشوری در خصوص منع ورود ایرانیان به پروازها برای ورود به آمریکا، عنوان کرد: چندی پیش با کلیه خطوط هوایی که مسافران ایرانی را به آمریکا می‌برنند جلسه‌ای را برگزار کردیم؛ در این جلسه به این شرکت‌ها گوشزد کردیم که سعی کنید حداقل لطمه به مسافران ایرانی وارد شود.

وی در همین رابطه ادامه داد: علت ممانعت شرکت‌های هواپیمای خارجی از سفر ایرانیان به آمریکا این است که ایرانی پس از حضور در فرودگاه‌های آمریکا مجدد مجبور به بازگشت خواهند شد.

عابدزاده در رابطه دریافت جریمه از مسافران ایرانی برای لغو پروازهای آمریکا، گفت: در این خصوص مذاکراتی را برای لغو جریمه کنسلی پروازهای ایرانیان صورت گرفته است؛ چرا که این موضوع از عهده مسافران ایرانی خارج است.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری خاطرنشان کرد: تمام شرکت‌های هواپیمایی خارجی از اقدامات صورت گرفته توسط آمریکا معترض هستند و این اقدام را پایمال کردن حقوق مردم می‌دانند.

این مقام مسئول صنعت هوایی کشور در رابطه با آخرین وضعیت تاسیس ایرلاین‌های جدید عنوان کرد: سازمان هواپیمایی کشوری موافق اصولی برای تاسیس 7 ایرلاین جدید را صادر کرده است و آنها نیز مقدمات کار را تهیه کرده‌اند، منتها در مرحله‌ای قرار دارند که باید هواپیما وارد کشور کنند.

وی صدور مجوز نهایی تاسیس شرکت هواپیمایی را مشروط به خرید هواپیما عنوان کرد و گفت: این ایرلاین‌ها برای گرفتن مجوز نهایی مشکلی برای ورود هواپیما به کشور ندارند.
کد خبر : 119203
برچسب ها : رئیس سازمان هواپیمایی کشوری، تاسیس ایرلاین، منع ورود ایرانیان به آمریکا
ارسال نظر

۱۳۹۵/۱۱/۱۶ پاسخ
شرایط خرید هواپیما به این راحتی ها نیست
نظرسنجی
آيا از اطلاعات مركز مديريت راههاي كشور www.141.ir در هنگام سفر استفاده مي كنيد؟
 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English