سازمان بنادر و دریانوردی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۲۵
متن  خبر
◄ تازه‌ترین شماره «بنادر و دریانوردی» منتشر شد
تین‌نیوز| شماره 111 نشریه بنادر و دریانوردی منتشر شد.

به گزارش تین‌نیوز، شماره 111 نشریه بنادر و دریانوردی، نشریه داخلی سازمان بنادر و دریانوردی منتشر شد.

این نشریه «سه اقدام راهبردی دولت یازدهم» را تیتر یک خود قرار داده و در صفحات نشریه به توضیح سه اقدام راهبردی دولت یازدهم در توسعه بندر شهید بهشتی چابهار پرداخته است.

محمد سعیدنژاد مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی در سرمقاله این نشریه به هفته دولت پرداخته و در 6 بند به دستاوردهای سازمان بنادر و دریانوردی اشاره کرده است.

در صفحات متعدد این نشریه که مطالب آن در حال و هوای هفته دولت با تمرکز بر بخش دریایی تهیه شده است، بخش‌های متعددی به دستاوردهای دولت در بخش دریایی و اظهار نظرهای مسئولین دولتی پرداخته شده است.

«بازگشت 14 خط کشتیرانی خارجی پس از برجام»، «آغاز تردد کشتی­‌های لاینری به بندر امام خمینی» و «رونق 27 درصدی عملیات کانتینری در پیشرفته‌ترین بندر کانتینری ایران» نیز از جمله عناوینی است که به دستاوردهای بخش دریایی در پسابرجام اشاره دارد.
 
 
 
کد خبر : 105173
ارسال نظر

نظرسنجی
آيا از اطلاعات مركز مديريت راههاي كشور www.141.ir در هنگام سفر استفاده مي كنيد؟
 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English