نشریات
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۸
متن  خبر
◄ هجدهمین شماره ماهنامه «آسمان ایران» منتشر شد
تین‌نیوز| هجدهمین ماهنامه «آسمان ایران» تنها نشریه فرودگاهی کشور، در مهرماه منتشر شد.

به گزارش خبرنگار تین‌نیوز، در ابتدای این ماهنامه گزارشی در رابطه با قانون خاص در شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران به قلم سعید سعیدی منتشر شده است که اشاره شده به اینکه این شرکت برای فراهم آوردن زمینه و بستر لازم برای اجرای صحیح و دقیق این قانون حدود یک سال فرصت دارد.

در ادامه این گزارش آمده است؛ اگر این قانون به شکل صحیح اجرا شود و تمامی زیرساخت‌های لازم فراهم شوند می‌تواند ثمرات بی‌نظیری را به همراه داشته باشد.

در این شماره از ماهنامه، مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در رابطه با قانون خاص عنوان کرده است؛ تصویب قانون خاص در مجلس شورای اسلامی زمینه‌ای برای تبدیل این شرکت به شرکتی متمایز برای ارئه خدمت به مردم و رقابت‌پذیری است.

طبق گفته‌ی رحمت‌الله مه‌آبادی؛ اجرای صحیح قانون خاص به اندازه تصویب آن اهمیت و ارزش دارد.

در بخش دیگری از این ماهنامه، انتصاب‌های جدید در شرکت فرودگاه‌های کشور منتشر شده است؛ که از سوی مدیر عامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران غلام‌حسین باقریان به سمت معاون عملیات  فرودگاهی، حمیدرضا سیدی به سمت معاون برنامه‌ریزی و نظارت، رسول پوست‌فروشان به سمت  دبیر هیات تشخیص، غلامرضا بنی‌صدر به سمت مدیر جدید فرودگاه خرم‌آباد و مجتبی بیاتی به سمت مدیر فرودگاه کرمانشاه منصوب شده‌اند.

در این شماره از ماهنامه علاقه‌مندان و متخصصان صنعت هوانوردی می‌توانند اخبار کوتاه فرودگاهی، اخبار اجلاس کاپا، فن‌آوری جدید فرودگاهی و گزارشی از سایت درازنو را مطالعه کنند.
 
کد خبر : 106072
ارسال نظر

نظرسنجی
آيا از اطلاعات مركز مديريت راههاي كشور www.141.ir در هنگام سفر استفاده مي كنيد؟
 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English