شرکت‌فرودگاه‌ها‌ وناوبری‌هوایی‌ ایران
تاریخ انتشار : شنبه ۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۴
متن  خبر
◄ نظر کاربران درباره خبر دروغ پرداخت 5 میلیون عیدی به کارکنان فرودگاه‌ها
تین‌نیوز| چندی پیش خبرگزاری فارس خبری را تحت عنوان پاداش 5 میلیون تومانی به کارکنان شرکت فرود‌گاه‌ها و ناوبری هوایی ایران منتشر کرد که پس از انتشار این خبر روابط عمومی شرکت فرود‌گاه‌ها آن را تکذیب کرد.

به گزارش خبرنگار تین‌نیوز، پیرو انتشار دو خبر در خبرگزاری فارس با عنوان‌های «عیدانه ۵ میلیون تومانی وزیر راه به کارکنان شرکت فرودگاه‌ها/ سهم راه‌آهن ۱۵۰ هزار تومان + سند» و «افزایش ۷۷ درصدی حقوق کارکنان یکی از شرکت‌های وزارت راه/‌‌ دست دولت در جیب‌ بیت‌المال‌» شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران خبرهای منتشر شد از سوی این رسانه را تکذیب کرد.

پس از انتشار تکذیبه این خبر توسط پایگاه خبری – تحلیلی صنعت حمل‌ونقل، تین‌نیوز کاربران نظرات و پیام‌های بسیاری ارسال کردند که بخشی از آنها را در ادامه می‌خوانید.

یکی از کاربران در پیامی عنوان کرده است، چیزی حدود 27 سال است در سازمان هواپیمایی کشوری و شرکت فرودگاه‌ها مشغول به کار هستم در همین رابطه باید عرض کنم که در بین مدیران مجموعه کسی را به نجابت، شرافت، سلامت، کاردانی، آینده‌نگری، کارمندنوازی و ... آقای دکتر مه‌آبادی ندیده‌ام.

در پیامی دیگر آمده است، بروید سابقه و عملکرد حدودا دوساله ایشان را با مدیران دیگر مقایسه کنید و ببینید ایشان چقدر در این مجموعه کار و زحمت کشیده است.

وی در ادامه گفته است، آقای مه‌آبادی در این مملک خدمت‌رسانی می‌کند.

یکی‌دیگر از کاربران در پیامی عنوان کرده که مدیریت جناب آقای مه‌آبادی در دوران شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران بی‌سابقه بوده است و افزوده : کارمندان شرکت راه‌آهن وضعیت مناسب‌تری نسبت به ما دارند.

وی در همین رابطه ادامه داد است، شرکت ما هیچ رفاهی برای کارمندانش ندارد این در حالی است که این شرکت یک شرکت تخصصی، حساس، مهم و پیچیده است.
 
در پیامی دیگر عنوان شده؛ عده‌ای از هر موضوعی قصد بهره‌برداری سیاسی دارند. آیا پرداخت معوقه کارمند جرم محسوب می‌شود؟ معوقه فرهنگیان در حال پرداخت است چرا خبرگزاری فارس چرا ساکت است؟ چرا این خبرگزاری زمانی که در دولت قبلی این همه اختلاس و تخلف مالی صورت می‌گرفت اظهارنظر نمی‌کرد حال پرداخت معوقه حقوق کارمندان شده از نظر این خبرگزاری اختلاس.

طبق گفته‌ی یکی‌دیگر از کاربران، تمام مطالب عنوان شده در خبرهای خبرگزاری فارس متاسفانه از روی بی‌اعتباری و بی‌اعتمادی و یا حتی دشمنی می‌تواند باشد.

کاربر دیگری در پیامی اظهار کرده است که آتش حمله اصولگراها به سمت وزارت راه و شهرسازی برکسی پوشیده نیست، این خبرگزاری قصد سوء استفاده از حادثه ریلی را داشت در کل قصدشان تخریب است.
 
کد خبر : 114053
برچسب ها : نظرات کاربران، شرکت فرودگاه ها
ارسال نظر

نظرسنجی
براي كاهش سوانح رانندگي در سفرهاي نوروزي چه بايد كرد ؟
 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English