شرکت‌ ایران ایر (هما)
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۰
متن  خبر
◄ برای خرید هواپیما منافع ملی را فدای زمان نکردیم
تین‌نیوز| مدیر‌عامل هما گفت: ورود اولین فروند هواپیمای ایرباس کار آسانی نبود چراکه ما منافع ملی قربانی زمان نکردیم.

به گزارش خبرنگار تین‌نیوز، فرهاد پرورش در مراسم ورود اولین هواپیمای ایرباس۳۲۱ ضمن تسلیت درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی گفت: صفحه نوینی در صنعت هوایی کشور رقم خورد.
 
وی ادامه داد: برخی از رسانه ها ابراز می‌کنند که بعد از ۴۰ سال هما موفق شد یک فروند هواپیمای نو وارد کشور کند این در حالی است که ما ۲۳ سال گذشته موفق به خرید دو فروند ایرباس شدیم.

پرورش ضمن تشکر از وزارت راه و شهرسازی، رییس جمهور، بانک مرکزی و سازمان برنامه بودجه گفت: مردم ناوگان جدید را فعال و پرثمر می‌خواهند.

مدیرعامل هما بیان کرد: آنچه امروز محقق شد یک خرید ساده نبود. مسیر بسیار دشواری بود که با دقت پیموده شد.

وی در پایان گفت:  فصل جدیدی در مقوله حقوقی کشور گشوده شد.
کد خبر : 116431
برچسب ها : ایرباس، پرورش، هما
ارسال نظر

۱۳۹۵/۱۰/۲۳ پاسخ
آيا اين اقدامات جناب وزیر با بحث شيرين حقوق شهروندي منافات ندارد؟
به هر حال انقلاب در اين صنعت درمانده بيش از ورود ناوگان نيازمند اصلاحات اساسي ساختاري و مديريتي است كه اگر به آن نپردازيد؛ ناوگان دريافتي هم آينده روشني نخواهند داشت و اين اقدامات و جشنها قطعا جز بهره برداري كوتاه مدت سياسي دستاورد مثبتي و پايداري براي صنعت هوايي كشور در پي نخواهد
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ پاسخ
فقط بلدیم کارها رو زیر سوال ببریم خوب کمی هم انصاف بد چیزی نیست.اگر کاری نشه میگن چی کار کردید اگر هم کاری انجام بشه میفرمایند بهتر بود انجام نمیشد.بابا این دولتمردان از دست ما به کجا شکایت ببرن.الان میفهم مرحوم هاشمی چه کار خوبی کرد بعد از جنگ یه سری ازین منتقدهای همیشه منتقد رو از دولت بیرون انداخت تا با خیال راحت به نوسازی بپردازد.چاره ای نداشته بنده خدا...
نظرسنجی
آيا از اطلاعات مركز مديريت راههاي كشور www.141.ir در هنگام سفر استفاده مي كنيد؟
 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English