تاریخ انتشار : جمعه ۲۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۴
متن  خبر
شانگهای شلوغ ترین بندر جهان ماند
تین‌نیوز| گروه بندری بین المللی شانگهای چین SIPG اعلام کرد: در سال 2016، بندر شانگهای شاهد جابجایی کانتینری بیشتری نسبت به سال گذشته بود.
 
به گزارش گروه بین الملل مانا، گروه بندری بین المللی شانگهای چین  SIPG اعلام کرد: بندر شانگهای در سال 2016 جابجایی 37.13 میلیون TEU را برعهده داشت که نسبت به 36.54 میلیون TEU سال گذشته، رشد 1.6 درصدی را به نمایش می گذارد.

این گزارش با اشاره به اینکه بندر شانگهای چین هم چنان جایگاه شلوغ ترین بندر کانتینری جهان را به خود اختصاص داده است، نوشت: بندر سنگاپور، نزدیکترین رقیب شانگهای، با جابجایی 34.4 میلیون TEU در مدت زمان مشابه، در جایگاه دوم قرار گرفت.

از بعد نتایج مالی، گزارشات حاکی است، بندر شانگهای سود خالص 6.85 میلیارد RM را در سال گذشته به ثبت رساند که نسبت به 6.56 میلیارد RM در سال 2015، چهار درصد رشد داشت.

علاوه بر این، در مدت زمان ذکر شده، به دنبال جابجایی کانتینری بیشتر، درآمد شلوغ ترین بندر جهان با رسیدن به مرز 31 میلیارد RMB رشد پنج درصدی را  نیز به نمایش گذاشت.
کد خبر : 116457
منبع : سايت خبری مانا
برچسب ها : شانگهای، بندر
ارسال نظر

نظرسنجی
آيا از اطلاعات مركز مديريت راههاي كشور www.141.ir در هنگام سفر استفاده مي كنيد؟
 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English