تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۱۲
متن  خبر
تخریب 400 واحد صنفی در ساختمان پلاسکو
تین نیوز| رئیس اتحادیه پوشاک از تخریب کامل 400 واحد صنفی و تولیدی مستقر در ساختمان پلاسکو خبر داد.
 
به گزارش صداو سیما، ابوالقاسم شیرازی با اشاره به حجم بالای خسارت وارده به واحدهای صنفی و  تولیدی مستقر در ساختمان پلاسکو افزود: بیمه نبودن و یا به اتمام رسیدن بیمه برخی از واحدهای صنفی و تولیدی مستقر در ساختمان پلاسکو مهم ترین مشکل پیش روی صاحبان این مرکز است که با تخریب پلاسکو دیگر وجود ندارد.
 
وی با اشاره به اینکه تولید کنندگان و واحدهای صنفی با خریداری پوشاک و پارچه برای تامین نیاز بازار شب عید در حال فعالیت بودند، ادامه داد: هر واحد صنفی بین 100 تا 250 میلیون تومان سرمایه در آن واحدها داشته است.
 
شیرازی ساختمان پلاسکو را قلب تپنده پوشاک اعلام کرد و افزود: عمق این آتش سوزی و تخریب زیاد است و فعلا امکان تخمین خسارت وجود ندارد.
 
رییس اتحادیه پوشاک با اشاره به تشکیل ستاد ویژه در اتحادیه پوشاک برای صاحبان واحدهای صنفی و تولید پوشاک در پلاسکو گفت: در این ستاد برای کمک به صاحبان واحدهای صنفی برنامه ریزی خواهد شد اما این کار نیازمند صبر و حوصله است.
کد خبر : 117405
برچسب ها : حادثه پلاسکو، رئیس اتحادیه پوشاک، به گزارش صداو سیما، ابوالقاسم شیرازی
ارسال نظر

نظرسنجی
براي كاهش سوانح رانندگي در سفرهاي نوروزي چه بايد كرد ؟
 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English