سازمان هواپیمایی کشوری
تاریخ انتشار : جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۴
متن  خبر
تسلیت سازمان هواپیمایی كشوری به مناسبت شهادت جمعی از آتش نشانان حادثه آتش سوزی پلاسكوی تهران
تین‌نیوز| حادثه آتش سوزی و فروریختن ساختمان پلاسكو در خیابان جمهوری كه موجب شهادت و زخمی شدن جمعی از هموطنانمان شد باعث اندوه و تاسف بسیار گردید.
 
به گزارش روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، آنچه از نگاه افكارعمومی پوشیده نیست مجاهدت نیروهای امدادی از جمله نیروی انتظامی، هلال احمر و بخصوص آتش نشانان تلاشگر و خدمتگزاری است كه جمعی از این عزیزان خود در این حادثه گرفتار آمده اند. آنهایی كه همواره در هر حادثه و سانحه ای در كشور حامی و نجات دهندگان مخلص و دلسوز به شمار می روند.

سازمان هواپیمایی كشوری به همین مناسبت شهادت جمعی از آتش نشانان عزیز، خدوم و فداكار را به خانواده های بازماندگان و ملت شریف ایران تسلیت می گوید و از درگاه ایزد منان، برای آن عزیزان از دست رفته رحمت واسعه و علو درجات و برای مصدومین و مجروحین شفای عاجل مسئلت می نماید.
کد خبر : 117511
برچسب ها : آتش سوزی، سازمان هواپیمایی، ساختمان پلاسكو
ارسال نظر

 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English