سازمان هواپیمایی کشوری
تاریخ انتشار : جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۴
متن  خبر
تسلیت سازمان هواپیمایی كشوری به مناسبت شهادت جمعی از آتش نشانان حادثه آتش سوزی پلاسكوی تهران
تین‌نیوز| حادثه آتش سوزی و فروریختن ساختمان پلاسكو در خیابان جمهوری كه موجب شهادت و زخمی شدن جمعی از هموطنانمان شد باعث اندوه و تاسف بسیار گردید.
 
به گزارش روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، آنچه از نگاه افكارعمومی پوشیده نیست مجاهدت نیروهای امدادی از جمله نیروی انتظامی، هلال احمر و بخصوص آتش نشانان تلاشگر و خدمتگزاری است كه جمعی از این عزیزان خود در این حادثه گرفتار آمده اند. آنهایی كه همواره در هر حادثه و سانحه ای در كشور حامی و نجات دهندگان مخلص و دلسوز به شمار می روند.

سازمان هواپیمایی كشوری به همین مناسبت شهادت جمعی از آتش نشانان عزیز، خدوم و فداكار را به خانواده های بازماندگان و ملت شریف ایران تسلیت می گوید و از درگاه ایزد منان، برای آن عزیزان از دست رفته رحمت واسعه و علو درجات و برای مصدومین و مجروحین شفای عاجل مسئلت می نماید.
کد خبر : 117511
برچسب ها : آتش سوزی، سازمان هواپیمایی، ساختمان پلاسكو
ارسال نظر

نظرسنجی
آيا از اطلاعات مركز مديريت راههاي كشور www.141.ir در هنگام سفر استفاده مي كنيد؟
 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English