تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۵
متن  خبر
افتتاح پیشرفته‎ترین ساختمان آتشنشانی در فرودگاه شیراز
تین‌نیوز| مدیرکل فرودگاه شیراز از افتتاح ساختمان جدید ایمنی و آتشنشانی فرودگاه بين‌المللي شیراز به زودي خبر داد.
 
رضا بدیعی‎فرد در گفتگو با روابط‎عمومی شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران، با بیان این خبر گفت: این ساختمان یکی از پیشرفته‎ترین ساختمان‎های آتشنشانی در فرودگاه‎های کشور است که با بودجه‎ای معادل 8 میلیارد تومان در طول یک سال ساخته شده است.

وی همچنین یکی دیگر از برنامه‎های این فرودگاه را رونمایی از دو دستگاه خودروی آتشنشانی و کف‎ساز عنوان کرد و گفت: این دو خودروی آتشنشانی روزن باور اتریش است که هر یک با اعتبار نزدیک به چهار میلیارد تومان خریداری شده است.

بدیعی‎فرد با اشاره به اینکه صنعت هوانوردی یک صنعتی امیدساز است و افتتاح پروژه‎های مختلف در فرودگاه‎ها در میان مردم امید ایجاد می‎کند، گفت: این صنعت شاخص‎های خاصی دارد که می‌تواند امید را در میان مردم افزایش دهد. به امید خدا با ورود هواپیماهای جدید به ناوگان هواپیمایی، آینده بسیار درخشان و روشنی برای صنعت رقم خواهد خورد.
کد خبر : 118762
برچسب ها : فرودگاه شیراز، شرکت فرودگاه ها
ارسال نظر

 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English