سازمان هواپیمایی کشوری
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۰
متن  خبر
◄ حضور ایران در جوامع بین‌المللی با اقدامات شجاعانه رئیس‌جمهور
تین‌نیوز| وزیر راه و شهرسازی به مناسبت آغاز ایام‌الله فجر اظهار داشت: اینک که دولت با تدبیر و اقدامات شجاعانه رئیس‌جمهور، موانع حضور ایران در جوامع بین‌المللی را برمی‌دارد. امیدواریم ایران به جایگاه اصلی خود در منطقه و جهان بازگردد.

به گزارش خبرنگار تین‌نیوز؛ عباس آخوندی، وزیر راه و شهرسازی، صبح امروز در مراسم گرامی داشت سی و هشتمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و ورود امام خمینی به کشور طی سخنرانی‌ای در فرودگاه ترمینال یک مهرآباد عنوان کرد: امیدوارم بتوانیم در توسعه و آبادانی کشور نقش به سزایی را داشته باشیم.

وی در همین رابطه ادامه داد: امروز روز ماندگاری در تاریخ ایران است. روز ورود امام خمینی به ایران آغاز یک عصر نو برای ملت ایران بود.

وی روز ورود رهبر انقلاب را روز پایان رژیم شاهنشاهی و بازگشت اقتدار ملت و استقلال جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: بنده روز 12 بهمن را به‌عنوان روزی که در آن شاهد خلاقیت و شروع جدید هستیم نگاه می‌کنم و این روز یک نشانه شروع تازه است.

وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: سال گذشته مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در این مراسم حضور داشتند و برای ما سخنرانی کردند اما متأسفانه امروز ایشان را در جمع خود نداریم لذا این سرشت طبیعت است. همان‌طور که آیت‌الله هاشمی رفسنجانی عنوان کرد. اگر من نباشم ملت، ایران و جوانان هستند.

آخوندی با اظهار به اینکه طبیعتاً قهرمانان بزرگ یکی پس از دیگری می‌روند بیان کرد: خوشبختانه پس از رحلت امام خمینی و با رهبری مقام معظم انقلاب، انقلاب همچنان توفنده به راه خود ادامه داده است و ما همچنان به وحدت و همبستگی ملت ایران خوش‌بین هستیم.

آخوندی افزود: اینک که دولت با تدبیر و اقدامات شجاعانه رئیس‌جمهور موانع حضور ایران در جوامع بین‌المللی را برمی‌دارد امیدواریم ایران به جایگاه اصلی خود در منطقه و جهان بازگردد.

وی در پایان یادی از آتش‌نشانان حادثه ساختمان پلاسکو کرد و ابراز داشت: شهدای آتش‌نشان در راه حفظ جان مردم جان‌فشانی کردند.
 
کد خبر : 118867
برچسب ها : آهوندی ایام فجر، انقلاب اسلامی و آخوندی، وزیر راه در مراسم ایام الله فجر
ارسال نظر

نظرسنجی
آيا از اطلاعات مركز مديريت راههاي كشور www.141.ir در هنگام سفر استفاده مي كنيد؟
 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English