شرکت‌فرودگاه‌ها‌ وناوبری‌هوایی‌ ایران
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۰۸
متن  خبر
اغلب پروازهای مهرآباد با تاخیر انجام می‌شود
تین‌نیوز| روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از تاخیر بسیاری از پروازهای هوایی از فرودگاه بین المللی مهرآباد به علت بارش برف و یخ زدگی سطوح پروازی این فرودگاه خبر داد.
 
به گزارش تین‌نیوز؛ شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی اعلام کرد: با وجود تلاش همه عوامل پروازی در فرودگاه بین المللی مهرآباد، باتوجه به کاهش دید افقی که از شب گذشته ادامه داشته، بیشتر پروازهای این فرودگاه نیز با تاخیر انجام شده است.
 
روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با اعلام اینکه تمام عوامل پروازی در فرودگاه در تلاش هستند که پروازها به موقع انجام شود، افزود: با توجه به بارش برف و کولاک، بیشتر پروازها تاکنون تاخیر داشته است.
 
این روابط عمومی به تمام مسافران فرودگاه بین المللی مهرآباد توصیه کرد با توجه به شرایط بد جوی در برخی از فرودگاه های کشور، قبل از عزیمت به مهرآباد با شماره تلفن 199 تماس بگیرند و از آخرین وضعیت پروازهای خود مطلع شوند. به دلیل اینکه بیشتر پروازهای هوایی ما از طریق دو فرودگاه تهران و مشهد انجام می شود و از هر دو فرودگاه ها نیز پروازها تاخیر دارند، این مساله به سایر پروازهای داخلی نیز تسری پیدا خواهد کرد و عموما پروازها در کل کشور با تاخیر مواجه خواهد شد.
 
بر اساس گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران تمام عوامل پروازی در فرودگاه مهر منتظرند با رفع محدودیت دید افقی و مناسب شدن شرایط جوی پروازهای هوایی به موقع انجام شود.
 
پروازهای فرودگاه امام خمینی طبق برنامه انجام می شود
 
همچنین روابط عمومی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در تماس خبرنگار ایرنا اعلام کرده است با وجود بارش برف در این فرودگاه پرواز شرکت های هوایی از این فرودگاه طبق برنامه در حال انجام است اما برخی از پروازها از جمله تهران به هامبورگ، تهران به مسکو و پرواز دبی به تهران با تاخیر انجام خواهد شد.
 
روابط عمومی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) اعلام کرد که علی رغم بارش برف در این فرودگاه با تلاش تمام عوامل پروازی عملیات برف روبی برای باز نگهداشتن باند فرودگاه امام خمینی انجام شده است.
کد خبر : 119172
برچسب ها : فرودگاه مهرآباد و بارش برف، بارش برف در مهرآباد، تاخیر پرواز مهرآباد و امام خمینی
ارسال نظر

نظرسنجی
آيا از اطلاعات مركز مديريت راههاي كشور www.141.ir در هنگام سفر استفاده مي كنيد؟
 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English