سازمان هواپیمایی کشوری
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۵
متن  خبر
هواپیمایی کشوری از مسافران پروازها عذرخواهی کرد
تین‌نیوز| سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: از مسافرین بخاطر تاخیر و لغو برخی پروازها عذرخواهی می کنیم.
 
رضا جعفرزاده در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صد اوسیما افزود: پروازهایی که به مقصد زاهدان ، اصفهان ، یزد ، بندرعباس ، بوشهر ، زابل ، عسلویه ، اهواز ، کیش و ارومیه بود به دلیل بدی هوا با تاخیر و برخی با لغو روبرو شد.
 
وی ادامه داد: علت لغو پروازها، دید کم فرودگاه ها بوده و خلبانان برای پرواز سلامت و ایمن باید دید کامل داشته باشند.
 
جعفرزاده افزود: برخی از این پروازها مقصدشان با مشکل روبرو بود و بعضی از آنها از مبدا دچار مشکل بودند به همین دلیل با لغو و بعضا با تاخیر انجام می شود.
 
وی با اشاره به اینکه در حال حاضر پروازها به صورت عادی در حال انجام است گفت: اگر تاخیری برای پروازی پیش بیاید اصولا این تاخیر به پروازهای دیگر سرایت کرده وآنها هم با تاخیر مواجه می شود.
 
وی گفت: به روابط عمومی شرکت های هواپیمایی توصیه شده که به مسافران خود اطلاع رسانی کنند و قبل از اینکه به فرودگاه بیایند از وضع پروازهای خود مطلع شوند.
 
جعفرزاده افزود: قطعا تصمیاتی که ازجانب شرکت های هواپیمایی گرفته شده به خاطر داشتن یک پرواز سلامت است.
کد خبر : 119175
برچسب ها : سازمان هواپیمایی ، تاخیر پرواز، لغو پرواز
ارسال نظر

۱۳۹۵/۱۱/۱۴ پاسخ
اصلا این ناوگان هوایی مسافربری خیلی به هم ریخته -دو سه روزه برف می باره قبلش چی ؟؟؟ همیشه تاخیر- تاخیرهای 3 حتی 4 ساعته من نمیدونم مسئولان هواپیمایی کشور چکار میکنند؟؟؟
و چرا کسی به وقت مردم ارزش قائل نیست ؟؟؟ بعضی از این شرکتهای هواپیمایی ازجمله ایران ایر تور خیلی نامنظمه دائم تاخیر داره و گاهی هم لغو
 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English