مرکز مدیریت راه‌ها
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۶
متن  خبر
بارش برف و لغزندگی جاده‌های کوهستانی البرز
تین‌نیوز|  اداره کل هواشناسی استان البرز با توجه به ورود سامانه بارشی به استان لغزندگی و اختلال در تردد جاده‌های کوهستانی استان را پیش‌بینی کرد.
 
منصور رحمانیان در گفتگو با خبرنگار مهر، با اعلام وضعیت جوی استان، اظهار کرد: تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی از ورود سامانه بارشی در استان خبر می‌دهد.
وی در ادامه با اشاره به اینکه این سامانه بارشی از بعداظهرامروز (پنجشنبه) وارد استان می‌شود، گفت: در پی ورود این سامانه شاهد بارش باران و برف، رعدوبرق و در بعضی ساعات وزش باد شدید خواهیم بود.

مدیرکل اداره هواشناسی استان البرز با تأکید بر اینکه بارش‌ها در ارتفاعات به‌صورت برف خواهد بود، گفت: فعالیت این سامانه تا اواخر روز جمعه ادامه خواهد داشت.
رحمانیان با پیش‌بینی لغزندگی و اختلال در تردد جاده‌های کوهستانی استان، گفت: مه آلودگی در جاده‌های استان دور از انتظار نیست.

وی با اشاره به کاهش دید افقی و لغزنده بودن جاده‌ها، گفت: دستگاه‌های متولی برای جلوگیری از خسارات احتمالی تمهیدات لازم را به عمل‌آورند.
کد خبر : 120323
برچسب ها : بارش برف، منصور رحمانیان، هواشناسی استان البرز
ارسال نظر

 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English