مرکز مدیریت راه‌ها
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۶
متن  خبر
بارش برف و لغزندگی جاده‌های کوهستانی البرز
تین‌نیوز|  اداره کل هواشناسی استان البرز با توجه به ورود سامانه بارشی به استان لغزندگی و اختلال در تردد جاده‌های کوهستانی استان را پیش‌بینی کرد.
 
منصور رحمانیان در گفتگو با خبرنگار مهر، با اعلام وضعیت جوی استان، اظهار کرد: تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی از ورود سامانه بارشی در استان خبر می‌دهد.
وی در ادامه با اشاره به اینکه این سامانه بارشی از بعداظهرامروز (پنجشنبه) وارد استان می‌شود، گفت: در پی ورود این سامانه شاهد بارش باران و برف، رعدوبرق و در بعضی ساعات وزش باد شدید خواهیم بود.

مدیرکل اداره هواشناسی استان البرز با تأکید بر اینکه بارش‌ها در ارتفاعات به‌صورت برف خواهد بود، گفت: فعالیت این سامانه تا اواخر روز جمعه ادامه خواهد داشت.
رحمانیان با پیش‌بینی لغزندگی و اختلال در تردد جاده‌های کوهستانی استان، گفت: مه آلودگی در جاده‌های استان دور از انتظار نیست.

وی با اشاره به کاهش دید افقی و لغزنده بودن جاده‌ها، گفت: دستگاه‌های متولی برای جلوگیری از خسارات احتمالی تمهیدات لازم را به عمل‌آورند.
کد خبر : 120323
برچسب ها : بارش برف، منصور رحمانیان، هواشناسی استان البرز
ارسال نظر

نظرسنجی
آيا از اطلاعات مركز مديريت راههاي كشور www.141.ir در هنگام سفر استفاده مي كنيد؟
 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English