اقتصادی
تاریخ انتشار : جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۷
متن  خبر
هیچ اولویتی بالاتر از اقتصاد پایدار برای کشور نیست
تین‌نیوز| رئیس مجلس گفت: امروز هیچ اولویتی بالاتر از این نیست که اقتصاد پایدار و سر پا برای کشور فراهم کنیم، زیرا اقتصاد ضعیف نمی‌تواند، پیام‌رسان خوبی برای کشور باشد.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، علی لاریجانی صبح امروز در مراسم کلنگ‌زنی پالایشگاه پلاسمای انسانی کرمان اظهار داشت: پالایشگاه پلاسمای انسانی کرمان امری مهم برای توسعه کشور است.

وی بیان داشت: اگر مسئولان و کارآفرینان به موقع به انجام کارها بپردازند، این امر موجب پیشرفت کشور می‌شود.
رئیس مجلس ادامه داد: حرکت خوبی در کشور برای توسعه راه افتاده است و استاندار کرمان روحیه ابتکاری خوبی دارد و افراد موثری از کرمان در مجلس هستند، بنابراین زمینه برای سرمایه‌گذاری و توسعه در استان کرمان فراهم شده است.

لاریجانی تصریح کرد: افرادی که برای آینده ایران نگران هستند، آستین‌ها را برای کارآفرینی و توسعه بالا بزنند و ما هم کمک می‌کنیم.

وی ادامه داد: جوانانی که فارغ التحصیل می‌شوند به دنبال کارهای نو باشند و با توجه به زبرساخت‌های کشور می‌توان جهش خوبی را به وجود آورد.

رئیس مجلس ابراز داشت: امروز هیچ اولویتی بالاتر از این نیست که اقتصاد پایدار و سرپا برای کشور فراهم کنیم، زیرا اقتصاد ضعیف نمی‌تواند، پیام‌رسان خوبی برای کشور باشد.

لاریجانی افزود: امکانات احداث پالایشگاه پلاسما در کشور وجود دارد و خوشحال هستم که این پالایشگاه در کرمان احداث می‌شود و اهمیت این پروژه در کشور زیاد است و هرگونه کمکی برای اجرای این پروژه انجام می‌دهیم.
کد خبر : 120337
منبع : خبرگزاری فارس
برچسب ها : رییس مجلس شورای اسلامی، کرمان، لاریجانی
ارسال نظر

Irani@gmail.com ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ پاسخ
آیا این {...} آقای لاریجانی می تواند مسئله ذیل را حل کند؟
۳ میلیون تومان حقوق در ماه می گیری ، نه بسیجی ، نه ایثارگر ، نه بنیاد شهیدی و نه وابسته هستی۰ رفتی شش سال وقت تلف کردی فوق لیسانس گرفتی ، ۴۵ ساله هستی و دو فرزند داری و مستأجر هم هستی که کرایه ات ماهی ۲ میلیون تومان هست۰زنت هم کارمند است وماشین هم نداری ، با کار دوم یعنی شبکاری فقط از عهده سیر کردن شکم خانواده با زحمت برآمده ای و هرگز نمی توانی پس انداز کنی ، چون تورم کمرت را شکسته و آرزوی خانه دار شدن را باید بگور ببری، حال لاریجانی ، این اقای لاریجانی {....}چگونه می خواهد این خانواده تحصیلکرده وفقیروبیچاره را نجات دهد؟؟؟؟
نظرسنجی
آيا از اطلاعات مركز مديريت راههاي كشور www.141.ir در هنگام سفر استفاده مي كنيد؟
 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English