مرکز مدیریت راه‌ها
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۵
متن  خبر
199 روستای آذربایجان‌شرقی در محاصره برف
تین‌نیوز| رئیس مرکز مدیریت راه‌های آذربایجان شرقی از مسدود بودن 199 راه روستایی خبر داد و گفت: راهداران، پلیس راه و عوامل خدوم جاده‌ای در تلاش برای بازگشایی این مسیرها هستند.

علی هوشیار در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، در خصوص آخرین وضعیت راه‌های مواصلاتی استان اظهار کرد: در هیچ یک از راه‌های اصلی و فرعی استان مشکلی در تردد وجود نداشته و تمامی محورهای مواصلاتی استان باز است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه سازمان هواشناسی بارش و کولاک پیش‌بینی کرده است از این رو احتمال بارش در ساعت های پایانی امروز وجود داشته، در نتیجه رانندگان در هنگام تردد در جاده‌ها نکات ایمنی را رعایت کرده و همچنین تجهیزات کامل را به همراه داشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه طی دو روز گذشته راهداران و عوامل خدوم جاده‌ای در تلاش برای بازگشایی 694 راه روستایی بودند، یادآور شد: طبق آخرین آمار تاکنون اکثر راه‌های روستایی بازگشایی شده و تنها 199 راه روستایی مسدود است که با تلاش راهداران و عوامل خدوم جاده‌ای این مسیرها نیز بازگشایی می‌شوند.
کد خبر : 121191
برچسب ها : آذربایجان شرقی، وضعیت راه،
ارسال نظر

 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English