سازمان هواپیمایی کشوری
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۲
متن  خبر
حضور مدیران آژانس های ایمنی هوانوردی اروپا در ایران
تین‌نیوز| مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی كشوری، از حضور تیمی متشكل از مدیران آژانس های ایمنی هوانوردی اروپا (EASA) به دعوت معاون استاندارد پرواز سازمان خبرداد.
 
به گزارش سازمان هواپیمایی كشوری، رضا جعفرزاده افزود: باتوجه به شرایط پیش روی صنعت هوانوردی و لزوم گسترش ارتباطات بین المللی به خصوص با توجه به برنامه های تامین ناوگان، لازم است كه زمینه های ایجاد همكاری و تعاملات صنعت هوانوردی كشور با سازمان ها و نهادهای نظارتی دنیا بیش از پیش مورد توجه قرار می گیرد.
وی اظهارداشت: با حضور تیم مذكور در ایران جلسات و مذاكرات فشرده ای با مدیران سازمان هواپیمایی كشوری و مسئولان شركت های هواپیمایی و فعالان صنعت هوانوردی ایران برگزار شد.
مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی كشوری با اشاره به اینكه از مهمترین و موثرترین این نهادها، آژانس ایمنی هوانوردی اروپا (EASA)است خاطرنشان كرد: ارتقای استانداردها و ایمنی صنعت با بهره گیری از تجارب سازمان های همچون  EASA، تسهیل و تبیین روند اخذ تاییدیه های EASA توسط فعالان صنعت هوانوردی كشور به منظور ایجاد زمینه های مقرراتی مشاركت در زنجیره تامین ایرباس و یا همكاری های صنعتی با شركت های خارجی و ایجاد زمینه های لازم جهت ورود به بازارهای منطقه ای و بین المللی از جمله اهداف سه گانه مطرح شده در برنامه ها و سیاست های پیش روی در مذاكرات و نشست های مذكور به شمار می رود.
کد خبر : 121280
ارسال نظر

نظرسنجی
آيا از اطلاعات مركز مديريت راههاي كشور www.141.ir در هنگام سفر استفاده مي كنيد؟
 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English