وزارت راه و شهرسازی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۹
متن  خبر
◄ آخوندی؛ وزیری که بیشترین رای اعتماد را از مجلس گرفت
تین نیوز| نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی پس از حدود 6 ساعت استماع نظرات موافق و مخالف استیضاح وزیر راه و شهر سازی و در ادامه کار خود در نوبت عصر، به ادامه کار عباس اخوندی رای اعتماد دادند.

به گزارش خبرنگار تین نیوز، عباس اخوندی که برای بار دوم در پارلمان به منظور پاسخگویی به برخی سوالات نمایندگان و یا در اصطلاح استیضاح در مجلس حضور پیدا کرده بود توانست تا با سخنان خود 176 نفر  از نمایندگان  مجاب کرده و به کار خود در سمت وزیری راه و شهر سازی ادامه دهد و برای سومین بار از مجلس رای اعتماد بگیرد.

257 نفر از نمایندگان مردم از سراسر کشور در این تصمیم گیری حضور داشتند.
کد خبر : 121696
برچسب ها : مجلس، استیضاح، رای اعتماد، آخوندی
ارسال نظر

۱۳۹۵/۱۲/۰۱ پاسخ
به مردم فهیم کشورمان بابت حضور پرشورشان در انتخابات 7 اسفندماه 94 تبریک میگم طعم شیرین پیروزی را در استیضاح وزیر راه و شهرسازی شاهد بودیم که دلواپسان را دلواپس تر کرد .
۱۳۹۵/۱۲/۰۱ پاسخ
پیروزی بعدی انتخابات ریاست جمهوری و شوراها اردیبهشت 96
۱۳۹۵/۱۲/۰۲ پاسخ
امروز دیدیم که اکثر سازمانها و شرکتهای وزارت راه یا عملکردشان و یا شخصیت مدیرانشان توسط نمایندگان موافق استیضاح، زیر سوال رفت و موجب آزار وزیر شدند ولی خدا کمک کرد و باعث افتخار ما شد که شرکت ما یعنی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران موجب سرافکندگی وزیر خوب ما نشد. البته آقای وزیر از موفقیت های شرکت ما در نطقشان فرمایشی نداشتند. در مصاحبه هایشان هم همینطور است. متاسفانه علایق ایشان در صنعت هوایی فقط ناوگان است و هما. با اینکه هما واقعا مشکل دارد و تاخیرها و بی تفاوتی های کارکنانش در فرودگاه ها مردم را خیلی ناراحت می کند و دولت را ضعیف می کند و بهانه دست مخالفانش می دهد. در کل وزارتخانه هم وزیر فقط ریل تمرکز می بینندو این خیلی خوب نیست. ما کارمندان شرکت و فرودگاهها و عملیاتی ها شبانه روز برای کشور کار می کنیم و مایه ناراحتی کسی از وزیر نمی شویم اما به ما توجهی ندارند. همکاران شرکت چه فکری میکنند؟ چرا اینطوره؟
۱۳۹۵/۱۲/۰۲ پاسخ
شما خیلی خوبید این رو نه از مطالب یکطرفه سایت تین بلکه با یک دور کوچک در همین خرابه نه ببخشید فرودگاه مهر آباد میشه درک کردبهتره قبل از اظهار نظر بعدی شما هم یک دور تو خرابه نه ببخشید مهر آباد بزنی
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۲ پاسخ
اسيتضاح سياسي با راي سياسي به سرانجام نرسيد مردم با كسي عهد اخوت نبسته اند آخوندي بايد نقد هاي منتقدين را جدي بگيرد
۱۳۹۵/۱۲/۰۲ پاسخ
درود بر احمدی نژاد
نظرسنجی
آيا از اطلاعات مركز مديريت راههاي كشور www.141.ir در هنگام سفر استفاده مي كنيد؟
 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English