تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۲
متن  خبر
◄ اعلام جزئیات طرح استقبال از بهار اتوبوسرانی تهران
تین‌نیوز| مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران، برنامه‌های طرح استقبال از بهار سال 96 را اعلام کرد.
 
به گزارش خبرنگار تین‌نیوز، پیمان سنندجی با اشاره به مطلب فوق، اظهار داشت: با توجه به در پیش بودن روزهای پایانی سال و افزایش تعداد مسافران در خطوط اتوبوسرانی تهران، تدابیر ویژه‌ای جهت سهولت جابه‌جایی شهروندان محترم به مرحله اجرا درخواهد آمد که اهم آنها عبارتند از:
 
1- بسیج تمام امكانات ناوگان اتوبوسرانی در خطوط مختلف از تاریخ 14/12/1395 تا 01/01/96 به‌طوری كه اتوبوس‌های این شركت به تعداد كافی و لازم، مبادرت به جابه‌جایی شهروندان محترم در سطح شهر تهران خواهند کرد.
 
2- با برنامه‌ریزی به‌عمل آمده نسبت به نظافت مینی‌بوس‌ها و اتوبوس‌ها به‌صورت ویژه اقدام و تمام اتوبوس‌ها شب‌ها شستشو و ضد عفونی خواهند شد.
 
3- ناوگان خطوط شبانه كماكان طبق برنامه و از ساعت 22 تا 6 بامداد به فعالیت خود ادامه داده و نسبت به تقویت آن نیز اقدام لازم به عمل خواهد آمد.
 
4- جهت رفاه حال شهروندان محترم ساعت كار اتوبوس‌ها افزایش خواهد یافت به گونه‌ای كه رانندگان تلاش‌گر شركت واحد از تاریخ 14/12/1395  در شیفت عصر در خطوط عادی اتوبوسرانی منتهی به مراكز خرید تا ساعت 24 و در خطوط شبانه سامانه اتوبوس‌های تندرو در مسیرهای (تهرانپارس - میدان آزادی) - (پایانه علم و صنعت - پایانه خاوران) - (پایانه خاوران - میدان آزادی) - (پایانه جنوب - پایانه شهید افشار) - (میدان  راه آهن - پایانه تجریش) – (میدان آزادی - دانشگاه علوم وتحقیقات پونك) – (پایانه لاله-پایانه متروجوانمرد قصاب) نیز مبادرت به جابجایی شهروندان محترم خواهند کرد.
 
5- دو خط شبانه راه‌آهن-امام خمینی (ره) و ترمینال جنوب-میدان فردوسی نیز با تمام ظرفیت در خدمت شهروندان خواهند بود.
 
6- توزیع شیرینی در اولین روز سال نو در پایانه‌ها و توقفگاه‌های جمعی.
 
7- به منظور رفاه حال شهروندان محترم جهت عزیمت به حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره ) و مزار شهدای گرانقدر و زیارت اهل قبور در روز پنج‌شنبه آخر سال سرویس‌های ویژه‌ای از پایانه‌ها و میادین بزرگ سطح شهر از جمله آزادی، انقلاب اسلامی، رسالت، خراسان، راه آهن، شوش، شهرری، خزانه بخارائی، نازی‌آباد، خاوران، محمدیه، فلكه‌های اول ودوم تهرانپارس، ابوذر، تهرانسر، شهرك ولیعصر، دولت‌آباد و صادقیه به سمت بهشت‌زهرا (س) و برگشت آنها به مبادی اولیه برقرار خواهد شد، ضمن آن كه خطوط منتهی به بهشت زهرا( س) با توجه به میزان متقاضیان سفر تقویت خواهند شد.
 
پیمان سنندجی اضافه کرد: با عنایت به ترافیک سنگین معابر پایتخت به‌ویژه در روزهای اسفندماه حداکثر توان ناوگان اتوبوسرانی تهران در خدمت شهروندان محترم بوده و از تاریخ 14/12/1395 تا پایان سال همه کارکنان اجرایی اعم از اتوبوسرانان و عوامل فنی و پشتیبانی با آماده‌باش کامل به سرویس‌دهی مشغول خواهند بود.
 
وی از شهروندان خواست تا با مدیریت زمان سفر و عدم استفاده از وسایل‌نقلیه شخصی و بهره‌گیری از ناوگان حمل‌ونقل شهری زمینه خدمت‌رسانی مطلوب‌تر را برای خدمت‌گزاران در شرکت واحد فراهم کنند، به این ترتیب شرکت واحد اتوبوسرانی در روزهای پایانی سال در کنار و همراه مردم خواهد بود.
کد خبر : 122787
برچسب ها : سنندجی، اتوبوس، نوروز، برنامه
ارسال نظر

نظرسنجی
آيا از اطلاعات مركز مديريت راههاي كشور www.141.ir در هنگام سفر استفاده مي كنيد؟
 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English