تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۸
متن  خبر
◄ کنفرانس شانزدهم حمل‌ونقل در حال برگزاری است/ آمیکا هم به ایران امد
تین‌نیوز| دبیر شانزدهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی حمل‌ونقل ترافیک از ارسال 1217 مقاله به دبیرخانه این کنفرانس خبر داد و افزود: مقالات در 12 کمیته علمی توزیع و هر مقاله توسط 3 داور مورد قضاوت قرار گرفت.
 
به گزارش خبرنگار تین‌نیوز از محل برگزاری کنفرانس محمود صفارزاده در مراسم آغاز شانزدهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی حمل‌ونقل ترافیک از میان 1217 مقاله ارسالی به دبیرخانه این جشنواره 170 مقاله برای ارائه به صورت سخنرانی و 207 مقاله به صورت پوستر به چاپ رسیده و از میان همه مقاله‌ها انتخاب شده‌اند.
 
وی در ادامه سخنان خود، افزود: در شانزدهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی حمل‌ونقل ترافیک از 10 کشور دنیا به دبیرخانه این کنفرانس مقاله ارسال شده و 15 نفر از اساتید برجسته از کشورهای پرتغال، اتریش، هلند، مجارستان، آمریکا، پاکستان و... برای برگزاری کارگاه‌های تخصصی در این کنفرانس حضور پیدا کرده‌اند.
 
دبیر شانزدهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی حمل‌ونقل ترافیک تاکید کرد: در این کنفرانس 34 کارگاه تخصصی برگزار خواهد شد که 24 کارگاه خارجی و 10 کارگاه داخلی خواهد بود. همچنین 2 میزگرد نیز در حوزه حمل و نقل برگزار خواهد شد. محورهای برگزاری کارگاه‌های تخصصی درخصوص نوآوری سیستم‌های حمل‌ونقل هوشمند،‌توسعه پایدار شهری، طراحی سیستم‌های LRT (قطارهای سبک) و سلامت سفر خواهد بود.
 
به گزار تین‌نیوز، همزمان با برگزاری شانزدهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی حمل‌ونقل ترافیک دومین نشست کمیته حمل ‌ونقل شهرهای آسیایی نیز به میزبانی تهران برگزار می‌شود. این کنفرانس با حمایت علمی 9 دانشگاه معتبر کشور از جمله دانشگاه شریف، تهران، علم و صنعت، امیرکبیر، تربیت مدرس، علامه طباطبایی، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) و گیلان برگزار می‌شود.
 
 
کد خبر : 122924
برچسب ها : کنفرانس، حمل ونقل، ترافیک
ارسال نظر

نظرسنجی
آيا از اطلاعات مركز مديريت راههاي كشور www.141.ir در هنگام سفر استفاده مي كنيد؟
 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English