تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۱
متن  خبر
◄ آماده‌باش 2 هزار نیروی راهداری در طرح نوروزی
تین‌نیوز| رئیس سازمان راهداری از آماده باش 12 هزار نیروی راهداری در طرح نوروزی امسال خبر داد و گفت: 1200 اکیپ راهداری نیز در اجرای این طرح در نقاط مختلف راه‌ها حضور خواهند داشت.

به گزارش خبرنگار تین‌نیوز، داوود کشاورزیان در رزمایش بزرگ ترافیکی و خدمات سفر نوروز 96 در طی سخنرانی عنوان کرد: در حال حاضر حدود 12 هزار نفر از نیروهای راهداری در ایام طرح نوروز در آماده باش هستند.

وی ادامه داد: در راستای آماده‌باش نیروهای راهداری 7500 دستگاه انواع خودرو و  حدود 750 راهدارخانه در این طرح به کار گرفته شده‌اند.

رئیس سازمان راهداری اضافه کرد: 1200 اکیپ راهداری نیز در اجرای این طرح در نقاط مختلف راه‌ها حضور خواهند داشت.

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه هماهنگی‌های لازم میان پلیس راه و شرکت‌های حمل‌ونقل جاده‌ای انجام شده است گفت: از مسئولان شرکت‌های حمل‌ونقل جاده‌ای خواسته‌ایم که شرکت‌های تابعه و رانندگان خود را آموزش داده تا مشکلات و حوادث به حداقل برسد.
 
کد خبر : 124909
برچسب ها : داوود کشاورزیان، نیروی راهداری، طرح نوروزی
ارسال نظر

نظرسنجی
براي كاهش سوانح رانندگي در سفرهاي نوروزي چه بايد كرد ؟
 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English