شرکت حمل و نقل ریلی رجا
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۴
متن  خبر
◄ افزايش ظرفيت جابه‌جايي رجا به 25 هزار صندلي
تین‌نیوز| با تحویل‌گیری واگن‌های جدید ظرفیت جابه‌جایی مسافران در سفرهای نوروزی سال 1396 با قطارهای رجا، روزانه به 25 هزار صندلی افزایش یافت.

به گزارش خبرنگار تین‌نیوز؛ محسن یاوری، رئیس ستاد هماهنگی قطارهای نوروزی شركت حمل‌ونقل ریلی رجا در خصوص سفرهای نوروزی اظهار داشت: با تحویل‌گیری واگن‌های جدید ظرفیت جابه‌جایی مسافران در سفرهای نوروزی سال 1396 با قطارهای رجا، روزانه به 25 هزار صندلی افزایش یافت.

یاوری با اعلام این خبر افزود: ظرفیت‌های جدید ایجاد شده كه مربوط به بازه زمانی25 اسفند 95 لغایت 15 فروردین 96 است از بعد از ظهر روز جاری ٢٤ اسفند ماه در سامانه فروش شركت رجا قرار می‌گیرد.

رئیس ستاد هماهنگی قطارهای نوروزی رجا خاطر نشان كرد: با ورود سری جدید ناوگان شركت رجا، صندلی‌های ایجاد شده جدید در مسیرهای پرتقاضا مانند تهران- مشهد، تهران-اهواز و تهران- شیراز قرار گرفته است.

یاوری همچنین خاطرنشان کرد: بلیت این قطارها از طریق كلیه شبكه‌های فروش شركت رجا شامل: نمایندگی‌های مجاز فروش در سراسر كشور، وب سایت رجا به نشانی www.raja.ir، اپلیكیشن فروش بلیت برای سیستم‌های اندروید كه این نرم‌افزار از طریق سایت رجا قابل دریافت است همچنین سامانه‌ی 1539 قابل دسترسی است.

وی در پایان افزود: سامانه‌ی ارتباط با مشتریان این شركت با شماره تلفن‌های 1539 (از تهران) و 88347073 -021 (از شهرستان) به صورت شبانه‌روزی آماده پاسخ‌گویی به هم‌وطنان گرامی است.
کد خبر : 125003
برچسب ها : محسن یاوری، ظرفیت قطارهای رجا، ظرفیت رجا به 25 هزار صندلی
ارسال نظر

نظرسنجی
براي كاهش سوانح رانندگي در سفرهاي نوروزي چه بايد كرد ؟
 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English