نظرهای کاربران بر خبرها
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۵۸
متن  خبر
◄ پتانسیل‌های فرودگاه نبریز را چه کسی شکوفا می‌کند؟
تین‌نیوز| عضو هیأت مدیره و معاون عملیات فرودگاهی شركت فرودگاه‌ها در بازدید از فرودگاه تبریز بر انجام هرچه سریعتر مطالعات توسعه ترمینال داخلی فرودگاه تبریز توسط مشاور تاکید کرد و خواستار بهره‌برداری از پروژه تصفیه‌خانه فاضلاب فرودگاه تبریز شد.

به گزارش تین‌نیوز به نقل از روابط‌عمومی فرودگاه‌های استان آذربایجان شرقی، غلامحسین باقریان، عضو هیأت مدیره و معاون عملیات فرودگاهی شركت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی روز چهارشنبه (۲۰بهمن‌ماه) از بخش‌های مختلف فرودگاه تبریز بازدید كرد. در این بازدید اسماعیل احمدی، مدیركل بهسازی و توسعه فرودگاه‌ها هم حضور داشت.

باقریان در این سفر از بخش‌های مختلف فرودگاه تبریز مانند باند تمام بتنی، تصفیه‌خانه فاضلاب، پاركینگ طبقاتی، ساختمان دیزل ژنراتور، ساختمان تكنیكال بلاك و ترمینال ۴ فرودگاه تبریز بازدید كرد و مصطفی صفایی، مدیركل فرودگاه‌ تبریز نیز توضیحاتی درباره آخرین وضعیت فرودگاه تبریز در بخش عملیات فرودگاهی ارایه داد.

باقریان در جریان این بازدید گفت: در سال‌های اخیر پروژه‌های مهم و تاثیرگذاری در فرودگاه تبریز اجرا شده و به بهره‌برداری رسیده است كه پاركینگ طبقاتی و خرید و نصب دستگاه‌های دیزل ژنراتور جدید از جمله این پروژه‌هاست كه فرودگاه تبریز را در مسیر توسعه روزافزون قرار داده‌اند.

معاون عملیات فرودگاهی شركت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در بازدید از ترمینال ۴ فرودگاه تبریز تاکید کرد: مطالعات توسعه ترمینال داخلی فرودگاه تبریز هرچه سریع‌تر توسط مشاور تكمیل شود و برای اجرا به مناقصه گذاشته شود.

وی درباره پروژه تصفیه‌خانه فاضلاب فرودگاه تبریز گفت: این پروژه باید هرچه سریع‌تر به سرانجام برسد و حداكثر در اسفند‌ماه سال جاری آماده بهره‌برداری شود...

پس از انتشار این خبر در پایگاه خبری – تحلیلی صنعت حمل‌ونقل، تین‌نیوز؛ یکی از کاربران پیامی ارسال کرد که در ادامه می‌خوانید.

این کابر در پیام خود آورده است: آیا آلمانی‌ها برای سرمایه‌گذاری در فرودگاه تبریز ترغیب شدند؟ اگر آلمان‌ها به فرودگاه تبریز بیایند و فرودگاه واقعا بین‌المللی شود، پتانسیل هاب شدن را دارد.

این کابر افزوده است: پیشنهاد می‌کنم از یک مشاور فرودگاهی آلمانی بخواهید، یک طرح جامع اصولی برای این فرودگاه برای اولین بار تهیه کند و آنگاه خواهید دید تبریز چه پتانسیلی دارد.

وی خاطرنشان کرده است: دسترسی ریلی، دسترسی جاده‌ای، حضور در مسیر ترانزیت، منطقه اقتصادی آذربایجان، اراضی بالقوه برای صنایع تولیدی و ... از پتانسیل‌های فرودگاه تبریز هستند.
 
کد خبر : 125094
برچسب ها : فرودگاه تبریز، هاب منطقه، پتانسیل فرودگاه تبریز
ارسال نظر

۱۳۹۶/۰۱/۰۲ پاسخ
طرح جامع منطقه آزاد ارس نيز با مشاركت مشاور اوبرماير آلمان تهيه شده است . بنظر بنده بايد طرح جامع فرودگاه تبريز با رويكرد منطقه اي تهيه شود
نظرسنجی
آيا از اطلاعات مركز مديريت راههاي كشور www.141.ir در هنگام سفر استفاده مي كنيد؟
 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English