تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۸
متن  يادداشت
◄هشت ساله‌ای با تجربه هشتاد سال!
تین‌نیوز| وبلاگ فریدون اروجلو-شرکت در مارتن نفس‌گیر  آخر روزهای پایان  اسفند  که هر ساله دراین ایام  با بدو،بدو و حضور در  مسابقه عقب نماندن از دیگران برای انجام کارهای خانه تکانی و خریدو بشور و بساب و.. همراه بوده و معمولا در اوایل ماه پایان سال آغازشده و در واپسین دقایق سال  به اوج خود می‌رسد و بی‌تعارف همه اقشار جامعه را از پیر و جوان و فقیر وغنی به دویدن آن هم از نوع ماراتنی‌اش برای رسیدن به خط پایان مسابقه یعنی تحویل سال به دویدن وا میدارد! باعث شد تا نتوانم دعوت آقای ذهبیون را برای شرکت در مراسم بزرگداشت هشتمین سالگشت فعالیت این رسانه مجازی ترتیب یافته بود، اجابت کنم.

ناگفته پیداست که ذهبیون و دست‌اندر کاران این سایت پر مخاطب در این هشت سال ،با طی فراز ونشیب های بسیار سخت ،راه هشتاد ساله ای را پیموده وتجربه کرده وبه موفقیت خوبی دست یافته اند.

بطوریکه به جرات می‌توان گفت تین نیوز با همکاری دانش آموختگان حوزه رسانه و حمل‌ونقل وظیفه و رسالت حرفه‌ای خود را به نحو ی تاثیر گذاری به منصه ظهور رسانده و در بازتاب مسائل مربوط به صنعت  حمل ونقل،راوی پرتلاش و بی‌غرضی برای این صنعت مادر بوده‌اند. 

این موفقیت مدیون ایمان و اعتقاد  راسخ این مجموعه سخت کوش و صبور است تا جاییکه توانسته است در  شبکه‌های اجتماعی، جایگاه  اول پایگاه اطلاع رسانی رسمی حوزه حمل‌ونقل را به خود اختصاص داده وبه گفته مدیر مسئول آن، علیرغم تخصصی بودن، سایت تین نیوز توانسته، جایگاه بیستم و چهارم را نیزدر میان تمامی پایگاه‌های خبری عمومی (نظیر  تابناک و انتخاب و الف و ...)را از آن خود کند!

همانطوریکه خود ذهبیون  دراین گرامی داشت گفته  سایت تین نیوز با پوشش تمامی اخبار و رخدادهای مرتبط، و گردآوری کلیه عناوین و محتوای خبری و تحلیلی مربوط و حوزه‌های جانبی صنعت، به اذعان بسیاری، هم‌اکنون جامع‌ترین رسانه‌ای است که تلاش، کوشش، دستاوردها، تحلیل‌ها، نقطه‌نظرات و نقدها را در صنعت حمل‌ونقل گردهم آورده و از طریق این پنجره با مخاطبان در میان می گذارد.

دوستانی که اهل قلم و نگارش بوده و به اصطلاح دستی از دور برآتش داشته و احیانا اداره یک کانال یا وبلاگی را عهده‌دار هستند از میزان مشگلات و دردسرهای این امر خطیر آگاه هستند و بخوبی می دانند که هنر ماندگاری  تین و موفقیت ذهبیون و دوستان دست اندر کار این سایت پر مخاطب در مسیر پر فراز ونشیب و بی حد ومرز و شلوغ شبکه های اجتماعی، با بگیر وببندها وجود سلایق و دیدگاه های گوناگون کاری است کارستان!

درواقع تین نیوز به عهدی که  از آغاز بامخاطبان خود بسته نه تنها پایدار بوده که در این هشت سال تجربه‌ای هشتاد ساله را پشت سر نهاده است.

تین‌نیوز سعی کرده تا با حفظ رسالت مطبوعاتی  خود در زمینه صنعت حمل ونقل، نیروهای عقلی و معنوی این صنعت رادر برخورد با افکار و اندیشه‌های گوناگون با شیوه (جدال احسن) به صحنه بیاورد و با صداقت و آگاهی بخشیدن، روشن‌ترین واقعیت‌های این صنعت را در شقوق مختلف آن به تصویر درآورده و با درج حقایق موجود شعله های آگاهی و بیداری را در جان مخاطبان خویش پرورش داده و با آگاه کردن افراد جامعه و اطلاع رسانی به موقع واقعیت ها ی حمل ونقل کشور  را هنرمندانه به تماشا بگذارند.

در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای ذهبیون و تمامی دوستان و دست‌اندکاران تلاشگر این سایت امیدوارم 
خداوند در آستانه سال جدید به همه ما ذوق شنیدن، تحمل انتقاد،حوصله بازنگری،بزرگی پوزش،برد باری سکوت، دلیری سخن، توانائی اندیشه و رهائی عمل عنایت فرماید!

از کرده‌های نافرموده و فرموده‌های ناکرده از او طلب عفو می‌کنیم.
کد خبر : 125198
برچسب ها : فریدون اروجلو
ارسال نظر

نظرسنجی
آيا از اطلاعات مركز مديريت راههاي كشور www.141.ir در هنگام سفر استفاده مي كنيد؟
 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English