شهر فرودگاهی امام خمینی(ره)
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۸
متن  خبر
◄ ایجاد 13 هزار پارکینگ در فرودگاه امام خمینی (ره)
تین‌نیوز| معاون امور فرودگاهی شهر فرودگاهی امام خمینی گفت:ظرفیت پذیرش پارکینگ‌های خودرویی فرودگاه امام  به صورت کامل قابل استفاده است.

به گزارش خبرنگار تین‌نیوز، فتاحی در حاشیه بازدید وزیر راه و شهرسازی از این فرودگاه با اعلام آمادگی این فرودگاه برای خدمات رسانی در ایام نوروز گفت: در حال حاضر پارکینگ شماره 1 این فرودگاه 2 هزار، شماره 3، 9 هزار، شماره 5، 1200 و در پارکینگ شماره 2، 800 جای پارک در نظر گرفته شده است که مجموعا 13 هزار پارکینگ قابل استفاده را در اختیار مسافران عزیز قرار می‌دهد. 
او افزود: به توجه به تقسیمات پروازی هم که صورت گرفته بعید به نظر می‌رسد که مشکلی در این زمینه داشته باشیم. 

همچنین برای رفاه حال مسافرینی که از این پارکینگ‌ها استفاده می‌کنند اتوبوس‌هایی در نطر گرفته شده که به صورت رایگان آنها از پارکینگ‌ها به ترمینال پروازی منتقل می‌کند. 

معاون امور فرودگاهی شهر فرودگاهی امام خمینی با اشاره به اینکه پیش‌بینی‌های لازم در زمینه خدمات اورژانس نیز صورت گرفته است تاکید کرد: در زمینه خدمات پزشکی و اورژانسی نیز بستر مناسبی برای حضور اورژانس 115 در نظر گرفته شده است. درواقع شرایط به گونه‌ای فراهم شده که اگر اورژانس مستقر در فرودگاه در حال رسیدگی به مسافران باشند و خدایی نکرده مشکل دیگری پیش بیاید به سرعت اورژانس‌های دیگر به فرودگاه فراخوانده می‌شوند. 

او تاکید کرد: در عین حال به دلیل شرایط ویژه نوروز و طبق توافقاتی که با اورژانس انجام شده علاوه بر امکانات قبلی، دو دستگاه خودرو آمبولانس عادی و آمبولانس اتوبوسی نیز در نظر گرفته شده که همراه با تیم پزشکی اضافه شده است.  
همچنین کلینیک شهید کلانتری را نیز داریم که در داخل ترمینال حضور دارند و اگر مشکلی بود حتما خدمات لازم را ارائه خواهند داد.

فتاحی درباره خدمات رسانی به مسافرانی که از ویلچر استفاده می‌کنند نیز گفت: در خصوص معلولین و جانبازان عزیز نیز با یکی از شرکت‌ها به توافق رسیده‌ایم و در فرودگاه حضور دارند تا خدمات لازم را به معلولین و جانبازان و همچنین فرد همراه ارائه دهند. 
کد خبر : 125327
ارسال نظر

نظرسنجی
آيا از اطلاعات مركز مديريت راههاي كشور www.141.ir در هنگام سفر استفاده مي كنيد؟
 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English