سازمان بنادر و دریانوردی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۰
متن  خبر
پهلوگیری دو کشتی ۱۸۳ متری برای اولین بار در بندر امام خمینی
تین‌نیوز| معاون دریایی و بندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان، گفت: برای نخستین بار درمجتمع بندری امام خمینی(ره)، دو فروند کشتی به طول ۱۸۳ متر در دو پست اسکله های نفتی همجوار این مجتمع بندری پهلوگیری گردید.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، «گرایلو»، ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: به منظور بهره برداری بهینه از ظرفیت اسکله های نفتی این مجتمع بزرگ بندری و خدمات رسانی مطلوب، دو فروند کشتی پهن پیکر تحت نظارت کارشناسان ادارات امور دریایى و امور بندرى، در اسکله های ۳۳ و ۳۴ پهلو هى شده و در شرایط استاندارد، عملیات بارگیری آن ها صورت گرفت.

«گرایلو»، با اشاره به برنامه ریزی کارشناسان حوزه ی نظارت بر پایانه نفتی برای افزایش بهره وری اسکله های مذکور، در تشریح این اقدام گفت: همکاری عوامل دریایی مجتمع بندرى امام خمینى(ره) علیرغم دشواری پهلو دهی این دسته از شناورها، به لحاظ ابعاد بزرگ و محدودیت های عملیاتی و ایمنی پهلودهی، بسیار مهم و موثر بوده است.

وی در بیان مزیت های حاصل از انجام این نوع عملیات، خاطرنشان نمود: ارائه خدمات مطلوب به صاحبان کالا از اولویت هاى این مجتمع بزرگ بندرى بوده و پیشگیرى از توقف شناورها در لنگرگاه باعث جلوگیرى از بروز خسارت مالى به آنان شده و به سهم خود تاثیر مثبت در اقتصاد ملى خواهد داشت.

یادآور می شود به دنبال پهلودهی این دو فروند شناور در پایانه نفتی مجتمع بندری امام خمینی(ره)، فرآیند بارگیری همزمان این دو شناور با ظرفیت کامل انجام پذیرفت.
کد خبر : 125374
برچسب ها : بنادر و دریانوردی، خوزستان، بندر امام خمینی
ارسال نظر

نظرسنجی
آيا از اطلاعات مركز مديريت راههاي كشور www.141.ir در هنگام سفر استفاده مي كنيد؟
 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English