سازمان راهداری و حمل ونقل
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۸
متن  خبر
تردد در جاده‌های زنجان به مرز 1.5 میلیون خودرو رسید
تین‌نیوز| رئیس اداره مدیریت راه‌های اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: تردد در جاده‌های زنجان تا پایان چهارمین روز از سفرهای نوروزی، به مرز 1.5 میلیون خودرو رسید.
 
‌محمد امینی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا،‌ با بیان اینکه در چهارمین روز (28 اسفندماه) از سفرهای نوروزی شاهد بارش باران و لغزنده بودن جاده‌های استان بودیم، افزود: با این وجود آزادراه‌های زنجان ـ تبریز و زنجان ـ قزوین ترافیک نیمه‌سنگین و سایر محورهای مواصلاتی استان زنجان نیز روز پرترافیکی را پشت سر گذاشتند.

وی با اشاره به اینکه در پایان چهارمین روز (28 اسفندماه) از سفرهای نوروزی، شاهد انجام یک میلیون و 455 هزار و 975 تردد در جاده‌های استان زنجان بودیم، تصریح کرد: از این میزان تردد، 80 درصد ترددها مربوط به خودروهای سبک و 20 درصد ترددها نیز مربوط به خودروهای سنگین بوده است.

این مسئول با یادآوری اینکه میانگین نرخ تردد آزادراه‌ها بر حسب وسیله نقلیه در هر ساعت در پایان چهارمین روز از سفرهای نوروزی در جاده‌های استان زنجان 693 تردد بوده است، اظهار کرد: طی این چهار روز، سرعت غیرمجاز 5 درصد، سبقت غیرمجاز یک درصد و فاصله غیرمجاز نیز 13 درصد تخلفات صورت گرفته را به خود اختصاص داده است.

رئیس اداره مدیریت راه‌های اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان با اشاره به اینکه بیشترین ترددهای صورت گرفته طی این چهار روز مربوط به 28 اسفندماه بوده است، خاطرنشان کرد: در این روز شاهد انجام 389 هزار و 866 تردد در جاده‌های استان زنجان بودیم.
کد خبر : 125419
برچسب ها : جاده‌های زنجان، تردد، راهداری و حمل و نقل جاده‌ای
ارسال نظر

نظرسنجی
براي كاهش سوانح رانندگي در سفرهاي نوروزي چه بايد كرد ؟
 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English