سازمان هواپیمایی کشوری
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۰
متن  خبر
◄ امضاء تفاهمنامه آموزشی سه شرکت هواپیمایی
تین‌نیوز| سه شرکت هواپیمایی در راستای گسترش همکاری‌های آموزشی تفاهمنامه امضاء کردند.

به گزارش تین‌نیوز، محمدجواد تقوایی معاون استاندارد پرواز سازمان هواپیمایی كشوری از امضای تفاهم‌نامه آموزشی سه شركت هواپیمایی خبرداد و گفت: به منظور ایجاد گسترش همكاری‌های آموزشی بین شركت‌های هواپیمایی آتا، معراج و قشم‌ایر تفاهم‌نامه جهت استفاده از حداكثر امكانات و توانایی‌های آموزشی شركت‌های مذكور نسبت به ارتقا سطح كیفی و كمی آموزش توافق و به امضا می‌رسد.

محمد‌جواد تقوایی افزود: شركت آتا به دریافت مجوز پارت ۱۴۷ جهت آموزش فنی هواپیمایMD  و B۷۳۷، مطابق با اختیارات گواهینامه صادر شده توسط سازمان متعد می‌شود كه در صورت درخواست شركت‌های مورد تفاهم نسبت به برگزاری آموزش‌های مذكور اقدام لازم به عمل آورده و نیازهای آموزش‌های مرتبط را فراهم آورد.

معاون استاندارد پرواز سازمان هواپیمایی كشوری تصریح كرد: شركت‌های مورد تفاهم متعهد می‌شوند كه نیازهای آموزش مربوط به ناوگان مورد توافق را در این زمینه از طریق شركت آتا پیگیری و تامین كنند.

تقوایی افزود: شركت قشم‌ایر با توجه به دریافت مجوز پارت ۱۴۱ و پارت ۱۴۷ جهت آموزش‌های فنی و عملیاتی هواپیماهای ایرباس  F۵۰ , F۱۰۰, A۳۱۰, A۳۰۰-۶۰۰ مطابق با اختیارات گواهینامه صادر شده توسط سازمان متعهد می‌شود كه در صورت درخواست شركت‌های مورد تفاهم نسبت به برگزاری كلاس‌های فوق اقدام كرده و نیازهای آموزش‌های مرتبط را فراهم آورد همچنین شركت‌های مورد تفاهم متعهد می‌شوند كه نیازهای آموزشی مربوط به ناوگان مورد توافق را در این خصوص از طریق شركت قشم‌ایر پیگیری و تامین كنند.

وی اظهارداشت: شركت هواپیمایی معراج با توجه به دریافت مجوز پارت ۱۴۱ و پارت ۱۴۷ در خصوص آموزش فنی و عملیاتی هواپیمایی ایرباس A۳۴۰  و A۳۲۰ مطابق با اختیارات گواهینامه‌های صادر شده توسط سازمان متعهد می‌شود كه در صورت درخواست شركت‌های طرف تفاهم در برگزاری كلاس‌های فوق‌الذكر اقدام مقتضی عمل آورده و نیازهای آموزشی مرتبط را فراهم آورد.

به گزارش روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشور، تقوایی تصریح كرد: همچنین شركت‌های مورد تفاهم متعهد می‌شوند كه نیازهای آموزشی مربوط به ناوگان مورد توافق را از طریق شركت معراج پیگیری و تامین كنند.
 
 
کد خبر : 98379
برچسب ها : سازمان هواپیمایی، محمدجواد تقوایی، امضا تفاهمنامه، استاندارد پرواز
ارسال نظر

 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English