سازمان هواپیمایی کشوری
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۰
متن  خبر
◄ امضاء تفاهمنامه آموزشی سه شرکت هواپیمایی
تین‌نیوز| سه شرکت هواپیمایی در راستای گسترش همکاری‌های آموزشی تفاهمنامه امضاء کردند.

به گزارش تین‌نیوز، محمدجواد تقوایی معاون استاندارد پرواز سازمان هواپیمایی كشوری از امضای تفاهم‌نامه آموزشی سه شركت هواپیمایی خبرداد و گفت: به منظور ایجاد گسترش همكاری‌های آموزشی بین شركت‌های هواپیمایی آتا، معراج و قشم‌ایر تفاهم‌نامه جهت استفاده از حداكثر امكانات و توانایی‌های آموزشی شركت‌های مذكور نسبت به ارتقا سطح كیفی و كمی آموزش توافق و به امضا می‌رسد.

محمد‌جواد تقوایی افزود: شركت آتا به دریافت مجوز پارت ۱۴۷ جهت آموزش فنی هواپیمایMD  و B۷۳۷، مطابق با اختیارات گواهینامه صادر شده توسط سازمان متعد می‌شود كه در صورت درخواست شركت‌های مورد تفاهم نسبت به برگزاری آموزش‌های مذكور اقدام لازم به عمل آورده و نیازهای آموزش‌های مرتبط را فراهم آورد.

معاون استاندارد پرواز سازمان هواپیمایی كشوری تصریح كرد: شركت‌های مورد تفاهم متعهد می‌شوند كه نیازهای آموزش مربوط به ناوگان مورد توافق را در این زمینه از طریق شركت آتا پیگیری و تامین كنند.

تقوایی افزود: شركت قشم‌ایر با توجه به دریافت مجوز پارت ۱۴۱ و پارت ۱۴۷ جهت آموزش‌های فنی و عملیاتی هواپیماهای ایرباس  F۵۰ , F۱۰۰, A۳۱۰, A۳۰۰-۶۰۰ مطابق با اختیارات گواهینامه صادر شده توسط سازمان متعهد می‌شود كه در صورت درخواست شركت‌های مورد تفاهم نسبت به برگزاری كلاس‌های فوق اقدام كرده و نیازهای آموزش‌های مرتبط را فراهم آورد همچنین شركت‌های مورد تفاهم متعهد می‌شوند كه نیازهای آموزشی مربوط به ناوگان مورد توافق را در این خصوص از طریق شركت قشم‌ایر پیگیری و تامین كنند.

وی اظهارداشت: شركت هواپیمایی معراج با توجه به دریافت مجوز پارت ۱۴۱ و پارت ۱۴۷ در خصوص آموزش فنی و عملیاتی هواپیمایی ایرباس A۳۴۰  و A۳۲۰ مطابق با اختیارات گواهینامه‌های صادر شده توسط سازمان متعهد می‌شود كه در صورت درخواست شركت‌های طرف تفاهم در برگزاری كلاس‌های فوق‌الذكر اقدام مقتضی عمل آورده و نیازهای آموزشی مرتبط را فراهم آورد.

به گزارش روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشور، تقوایی تصریح كرد: همچنین شركت‌های مورد تفاهم متعهد می‌شوند كه نیازهای آموزشی مربوط به ناوگان مورد توافق را از طریق شركت معراج پیگیری و تامین كنند.
 
 
کد خبر : 98379
برچسب ها : سازمان هواپیمایی، محمدجواد تقوایی، امضا تفاهمنامه، استاندارد پرواز
ارسال نظر

نظرسنجی
آيا از اطلاعات مركز مديريت راههاي كشور www.141.ir در هنگام سفر استفاده مي كنيد؟
 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English