سازمان هواپیمایی کشوری
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۷
متن  خبر
◄ دوره آموزشی بررسی حوادث و سوانح هوایی برگزار می‌شود
تین‌نیوز| مدیر كل دفتر بررسی سوانح هوایی سازمان هواپیمایی كشوری، از برگزاری دوره آموزشی «بررسی حوادث و سوانح هوایی» توسط JAA اتحادیه سازمان‌های هواپیمایی كشوری اروپا خبرداد.

به گزارش تین‌نیوز، كشوری مهدی علی‌عسگری اظهارداشت: از آن جایی كه كارشناسان بخش‌های ایمنی شركت های هواپیمایی می‌بایست مطابق قوانین و مقررات توانائی انجام بررسی حوادث و سوانح هوایی و تجزیه و تحلیل رویدادهای حادث شده در داخل شركت هواپیمائی را به منظور ریشه‌یابی علل وقوع و پیدا كردن راه حل و رفع آن اقدام كنند و این توانایی می‌بایست در داخل مجموعه‌ها به روز باشند. 

وی افزود: لذا به منظور این كه این اقدام تخصصی و مهم توسط كارشناسان آموزش دیده صورت پذیرد مقرر شد توسط دفتر بررسی سوانح هوایی سازمان هواپیمایی كشوری یك دوره آموزشی «بررسی حوادث و سوانح هوایی» در 30 شهریور ماه به مدت یك هفته در سازمان هواپیمایی كشوری برگزار گردد.

علی‌عسگری خاطرنشان كرد: این دوره با استاد مجرب و متخصص از موسسه JAA از كشور هلند به منظور ارتقاء سطح علمی و آموزشی كلیه كارشناسان برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان هواپیمایی؛ در دوره فوق كارشناسانی از سازمان و بخش‌های ایمنی شركت‌های هواپیمایی نیز حضور خواهند داشت .
 
کد خبر : 99601
برچسب ها : مهدی علی‌عسگری، كارشناسان آموزش، بررسی حوادث و سوانح هوایی
ارسال نظر

نظرسنجی
آيا از اطلاعات مركز مديريت راههاي كشور www.141.ir در هنگام سفر استفاده مي كنيد؟
 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English