سازمان هواپیمایی کشوری
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۴
متن  خبر
◄ششمین گردهمایی مسئولان استاندارد پرواز سازمان هواپیمایی
تین‌نیوز| مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی گفت : ششمین گردهمایی مسئولان استاندارد پرواز سازمان هواپیمایی كشوری و مدیران عالی رتبه فنی و عملیاتی شركت‌های هواپیمایی برگزار شد.
 
به گزارش تین‌نیوز، رضا جعفرزاده در این زمینه اظهارداشت: در این گردهمایی ضمن بررسی قوانین و مقررات هوانوردی، در خصوص رعایت استانداردها و الزامات فنی و تخصصی اظهارهای علمی و تجربی مسئولان شركت‌ها جهت رفع چالش‌های احتمالی بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

در این جلسه تقوایی معاون استاندارد پرواز سازمان هواپیمایی كشوری ضمن مثبت خواندن نقد و نظرهای تخصصی مطرح شده مهم‌ترین راهكار پاسخگویی به انتظارات مردم در سایه توسعه اقتصادی و افزایش بهره‌وری شركت‌ها را همكاری تنگاتنگ شركت‌ها و به اشتراك گذاشتن منابع و امكانات موجود دانست و گفت : برای عرض اندام و حضور در عرصه حمل‌ونقل هوایی جز توجه به آموزش‌های هوانوردی و تسلط بر مقررات و قوانین رایج بر حمل‌ونقل هوایی بروز دنیا امكان‌پذیر نخواهد بود.

وی با بیان اینكه در حال حاضر دوره‌های آموزشی آیوسا بررسی سانحه JAA در دستور كار قرار دارد گفت: سازمان هواپیمایی كشوری نظر دارد آموزش‌ها را بازنگری و آموزش‌های اولیه و ضمن خدمت را ساماندهی نماید.

به گزارش روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری؛ در این جلسه مقرر گردید اواسط شهریورماه شركت‌های هواپیمایی توسط كاركنان استاندارد پرواز و خبرگان صنعت مورد ممیزی جامع قرار گیرند.
 
 
کد خبر : 99852
برچسب ها : سازمان هواپیمایی، رضا جعفرزاده، آموزش‌های هوانوردی
ارسال نظر

 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English