سازمان هواپیمایی کشوری
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۴
متن  خبر
◄ششمین گردهمایی مسئولان استاندارد پرواز سازمان هواپیمایی
تین‌نیوز| مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی گفت : ششمین گردهمایی مسئولان استاندارد پرواز سازمان هواپیمایی كشوری و مدیران عالی رتبه فنی و عملیاتی شركت‌های هواپیمایی برگزار شد.
 
به گزارش تین‌نیوز، رضا جعفرزاده در این زمینه اظهارداشت: در این گردهمایی ضمن بررسی قوانین و مقررات هوانوردی، در خصوص رعایت استانداردها و الزامات فنی و تخصصی اظهارهای علمی و تجربی مسئولان شركت‌ها جهت رفع چالش‌های احتمالی بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

در این جلسه تقوایی معاون استاندارد پرواز سازمان هواپیمایی كشوری ضمن مثبت خواندن نقد و نظرهای تخصصی مطرح شده مهم‌ترین راهكار پاسخگویی به انتظارات مردم در سایه توسعه اقتصادی و افزایش بهره‌وری شركت‌ها را همكاری تنگاتنگ شركت‌ها و به اشتراك گذاشتن منابع و امكانات موجود دانست و گفت : برای عرض اندام و حضور در عرصه حمل‌ونقل هوایی جز توجه به آموزش‌های هوانوردی و تسلط بر مقررات و قوانین رایج بر حمل‌ونقل هوایی بروز دنیا امكان‌پذیر نخواهد بود.

وی با بیان اینكه در حال حاضر دوره‌های آموزشی آیوسا بررسی سانحه JAA در دستور كار قرار دارد گفت: سازمان هواپیمایی كشوری نظر دارد آموزش‌ها را بازنگری و آموزش‌های اولیه و ضمن خدمت را ساماندهی نماید.

به گزارش روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری؛ در این جلسه مقرر گردید اواسط شهریورماه شركت‌های هواپیمایی توسط كاركنان استاندارد پرواز و خبرگان صنعت مورد ممیزی جامع قرار گیرند.
 
 
کد خبر : 99852
برچسب ها : سازمان هواپیمایی، رضا جعفرزاده، آموزش‌های هوانوردی
ارسال نظر

نظرسنجی
آيا از اطلاعات مركز مديريت راههاي كشور www.141.ir در هنگام سفر استفاده مي كنيد؟
 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English