تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۱
متن  گزارش
اینفوگرافی/جنون در جاده
تین نیوز| خبر تصادف اتوبوس و مرگ و مصدومیت مسافران نگون‌بخت قصه تازه‌ای نیست.
 
چند روزی از تصادف وحشتناك هم‌وطنان زائر در محور اقلید یاسوج نمی‌گذرد؛ تصادفی كه به قیمت جان 28 هموطن و مصدومیت دیگر مسافران اتوبوس تمام شد. شوخی نیست! صحبت از مرگ 28 نفر پیر و جوان و زن و مرد و كودك است.

تا حرف از تصادف به میان می‌آید، رانندگان از استانداردنبودن جاده و وسیله نقلیه گله می‌كنند. اینها همه در جای خود قبول، اما متاسفانه علت اصلی تصادفات از جای دیگری آب می‌خورد و آن هم چیزی نیست جز خطای انسانی؛ سرعت غیرمجاز كه از راننده بی‌احتیاط سفیر مرگی می‌سازد كه ناخودآگاه به كشتار جانكاه سرنشینانش كمر بسته است.

در كمال تاسف آمارها وقایع تلخ‌تری رو می‌كنند. کشور ما با دادن مجوز تردد با سرعت 110 کیلومتر برای اتوبوس‌های حمل‌ونقل عمومی، دارای بالاترین حد مجاز سرعت اتوبوس در جهان است!

اینفوگرافی/جنون در جاده
کد خبر : 109003
منبع : توریسم آنلاین
برچسب ها : تصادف اتوبوس، یاسوج
ارسال نظر

نظرسنجی
آيا از اطلاعات مركز مديريت راههاي كشور www.141.ir در هنگام سفر استفاده مي كنيد؟
 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English