تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۷
متن  گزارش
◄ چرا اعضای شورای شهر به نمایشگاه خودرو نیامدند
تین‌نیوزا نمایشگاه خودرو یکی از بزرگ‌ترین رویدادهایی است که در کشور ما طی یک سال رقم می‌خورد و جای بسی خوشحالی دارد که گفته شود این رویداد در سال 95 با برپائی نمایشگاه تاکسی و موتورسیکلت‌های پاک ممزوج شده است. 

به گزارش خبرنگار تین‌نیوز از محل برگزاری نمایشگاه خودرو، علیرغم استقبال گسترده از تمامی بخش‌های نمایشگاه اما، تنها رئیس کمیسیون حمل‌و‌نقل شورای اسلامی شهر تهران و مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران که مسئولیت برزگزاری نمایشگاه شهری را بر عهده دارند در این محل حضور یافته‌اند و از دیگر اعضای شورای شهر خبری نیست.

بر اساس این گزارش، دعوت‌نامه به منظور حضور اعضای شورای اسلامی شهر پیش از برگزاری نمایشگاه به آنها داده شده اما، تا به این تاریخ که سومین روز از برگزاری نمایشگاه می‌گذرد جز افرادی که از آنها یاد شد کسی از نمایندگان مردم تهران در شورای شهر به این نمایشگاه قدم نگذاشته است.

اما روز گذشته سیدجعفر تشکری هاشمی با حضور در نمایشگاه تاکسی و موتورسیکلت‌های پاک از آن دیدن کرد و به تمامی غرفه‌‌داران خسته نباشید گفت و این نمایشگاه را نسبت به سال‌های گذشته خوب توصیف کرد.

به گزارش تین‌نیوز، انتظار می‌رود در دو روز باقی مانده از نمایشگاه، مدیران شهری نسبت به حضور در شهرآفتاب و توجه به تولیدکنندگان بخش خصوصی که سعی در کاهش بار آلایندگی شهر دارند، توجه بیشتری نشان داده و خدا قوتی به آنها بگویند.
کد خبر : 121309
برچسب ها : نمایشگاه خودرو، تهران، افتاب، شورای شهر
ارسال نظر

نظرسنجی
آيا از اطلاعات مركز مديريت راههاي كشور www.141.ir در هنگام سفر استفاده مي كنيد؟
 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English