مترو
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۱
متن  طنز و کاريکاتور
مترو سواری
تین نیوز | یک روزدل انگیز برای رفتن به جلسه ای در حوزه محیط زیست گفتم باید اصلاحات را از خودم شروع کنم و با مترو به جلسه برم. قطار وارد ایستگاه شد ومن رفتم جلوی درتا وارد قطاربشم. تا در باز شد، درست مثل جنگ‌های قرون وسطی از عقب و جلو ملت نعره زنان به سمت هم حمله کردن.

لابه‌لای همین فشارها و بزن بزن ها دیدم که شکر خدا داخل واگن قطارهستم. قطار که حرکت کرد به خودم اومدم و دیدم که دست راستم سه متر اونورتر دورکمر یک نفری چرخیده و با زاویه 70 درجه به سمت بالا پیچ خورده. پای راستم نزدیک درب ورودی بود و پای چپم چسبیده به درب روبه‌روش.

از دست چپم هم اطلاعی در دسترس نبود. وقتی  قطار ترمز می کرد، قانون اینرسی سکون و حرکتی حرفی برای گفتن نداشتن طوری که کسی با میله ها کاری نداشت، چون جایی برای تکون خوردن یا افتادن نبود. مطمئنا همه این حالت را بارها تجربه کردین و چیز خاصی نیست.

قطار به مقصد رسید و باید پیاده میشدم. التماس کنان و با فشار پشت سری ها از قطار با مشت و لگد به بیرون پرت شدم. کت وشلوارم را مرتب کردم و برگشتم از مسافرین محترم تشکر کنم که یک دفعه کیفمم پرت کردن تو صورتم.خیلی ممنونم اصلا یادم نبود کیف هم داشتم. سریع از مترو خارج شدم و یه موتور دربست گرفتم به سمت منزل. سوییچ رو برداشتم و سریع رفتم تو ترافیک اتوبان همت. جاتون خالی اینجا عالیه!
کد خبر : 88463
منبع : روزنامه قانون
برچسب ها : مترو، قطار شهری، متروسواری
ارسال نظر

۱۳۹۵/۰۶/۱۸ پاسخ
واقعا همین طوره که وصف کردید من ماههاست دیگه مترو سوار نمی شوم بجز عذاب مضاعف چیزی برایم ندارد پله های زیاد وهجوم مسافر دو بار پایم زیر لگد هموطنان بیچاره له شد، اما جنسهایی که در واگن میفروشند بد نیست،یه بارم موبایل یه دختر جوان را ازش دزدیدند و تا درب مترو بسته نشده فرار کردند و رفتند ...خلاصه جنگی است برای خودش ،از همینجا مراتب قدردانی خودم را از مسئولین که اینقدر به فکر رفاه ملت هستند اعلام میدارم.خداوند متروسواری در تهران را نصیب حاج خانم ها و آقازاده های از گل نازکترشون بکند.
نظرسنجی
آيا از اطلاعات مركز مديريت راههاي كشور www.141.ir در هنگام سفر استفاده مي كنيد؟
 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English