تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۶
متن  گفتگو
◄ بهارستان مقصد بعدی تاکسی‌های هوشمند
تین‌نیوز| مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور از حضور سه شرکت تاکسی یاب هوشمند به منظور ارائه خدمات یشتر به مسافران در شهرهای اقماری تهران از جمله بهارستان، رباط‌کریم و اسلامشهر خبر داد.

به گزارش خبرنگار تین‌نیوز که از نزدیک شاهد تلاش مسئولان اتحادیه برای راه‌اندازی تاکسی‌های هوشمند در شهرهای یاد شده به صورت پایلوت بود، مسعود طبیبی با اشاره به استقبال خوب مدیران اتحادیه‌ها از طرح تاکسی یاب هوشمند، اظهار داشت: تسهیلات خوبی برای رانندگانی که در طرح پایلوت در نظر گرفته شده که عدم اخذ هزینه تا مدت زمان معین از این جمله است.

وی که برای رایزنی به جهت راه‌اندازی سیستم تاکسی یاب هوشمند به همراه مسئولان شرکت‌های چیستا و هیترو به شهرستان بهارستان سفر کرده بود، در ابتدا به محل اتحادیه تاکسیرانی این شهر رفته و بار دیگر چگونگی راه‌اندازی طرح را مورد بررسی و دقت نظر قرارداده و نسبت به آشکار کردن زوایای پنهان طرح با همراهی مدیران عامل مجموعه‌ها اقدام کرد که خوشبختانه با استقبال خوبی مواجه شد.

کاظمی مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی شهر بهارستان با اعلام مولفقت خود برای راه‌اندازی این سیستم در شهر محل مسئولیت خود، گفت: این اتحادیه آمادگی کامل دارد تا در ابتدا 100 تاکسی از بخش‌های مختلف را در اختیار سیستم هوشمند تاکسی‌یاب قرار دهد.

وی با تاکید بر این موضوع که برای شروع کار نیازمند جلب موافقت فرمانداری هستیم، افزود: پیش‌بینی می‌شود که به دلیل عدم وجود اجبار در پذیرش طرح هوشمند تاکسی‌ها، استقبال خوبی برای حضور در این بخش را شاهد باشیم.

طبیبی اما به منظور تسریع در راه‌اندازی سیستم تاکسی یاب هوشمند پیش از ترک شهرستان بهارستان به دیدار بخشدار این شهر رفت و ضمن ایراد توضیحاتی در این‌باره خواستار همراهی بخش‌های اجرائی این شهر برای تسریع امور شد.

موسوی بخشدار بهارستان ضمن استقبال از طرح تاکسی‌یاب هوشمند از ضرورت استفاده از تکنولوژی در بخش حمل‌ونقل سخن به میان آورد و افزود: مردم همواره به دنبال آسان‌ترین و بهترین وسیله هستند و برای این‌که دچار یک‌طرفه گرائی نشویم باید با نگاهی علمی و با مشورت فرماندار شهرستان به این موضوع وارد خواهیم شد.

وی در ادامه تصریح کرد: این طرح باید با توجه به نگاه اساسی به جغرافیای انسانی و محیطی و با در نظر گرفتن خواست مردم انجام شود و اگر قرار است تاکسی‌ها گردشی به تاکسی هوشمند اختصاص داده شود باید برنامه جامع و خوبی را به این منظور در نظر بگیریم.
 
کد خبر : 124653
برچسب ها : طبیبی، کاطمی، موسوی، تاکسی یاب، اتحادیه تاکسیرانی
ارسال نظر

نظرسنجی
آيا از اطلاعات مركز مديريت راههاي كشور www.141.ir در هنگام سفر استفاده مي كنيد؟
 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English